DRUZGOCĄCA opinia o prezesie Korony Kielce. Eksperci ZGNIETLI Krzysztofa Zająca | Super Sport

2020-07-07 9:53 Damian Okła
Krzysztof Zając, Korona Kielce
Autor: Cyfra Sport Karol Klimczak, Krzysztof Zając i Piotr Rutkowski

Korona Kielce po jedenastu latach spędzonych w PKO Ekstraklasie musi pożegnać się z występami w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sezon, który pomału dobiega końca w wykonaniu Złocisto-Krwistych był wręcz fatalny i degradacja jest w pełni zasłużona. Według wielu, jednym z głównych winnych blamażu Korony jest prezes klubu, Krzysztof Zając. Co do jego błędów żadnych wątpliwości nie mają eksperci Super Sportu.

Korona Kielce niemal co roku była typowana w gronie potencjalnych spadkowiczów. Ciągłe problemy kadrowe, zamieszanie z finansami i złe zarządzanie nie dawały powodów, aby sądzić inaczej. Ale przed trwającym sezon mówiło się o tym nieco mniej. I paradoksalnie obecne rozgrywki okazały się całkowitą porażką. Korona po wielu latach spędzonych w PKO Ekstraklasie, będzie musiała się bić o awans na jej zapleczu.

Artur Jankowski, prezes Zagłębia Lubin dla SE: jesteśmy zadowoleni z Bohara, ucieszymy się jeśli zostanie

Super Sport 7 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kibice ze stolicy województwa świętokrzyskiego nie mają wątpliwości, że winnym takiego stanu rzeczy jest prezes Krzysztof Zając. Podobnego zdania są eksperci programu Super Sport. - Prezes Zając daleki jest od tego, żeby zostać prezesem roku. I to jest eufemizm, bo to co się dzieje w Koronie jest bardzo niefajne, niepokojące. Moim zdaniem to antymodel budowania klubu. Korona spadła zasłużenie. Potrzebny jest temu zespołowi katharsis - powiedział Piotr Koźmiński. Wtórował mu Andrzej Kostyra. - Korona popełniła wszystkie możliwe błędy, a szczególnie prezes Krzysztof Zająć. W dodatku tłumaczył się żałośnie na antenie Canal+Sport - powiedział ekspert Super Sportu. Więcej w materiale wideo powyżej.

Zażądał takich MILIONÓW, jakie ma Lewandowski. Gwiazdor może wylecieć z Bayernu

Najnowsze