Wojciech Stawowy

Autor: Cyfrasport Wojciech Stawowy

Ekspert bezwzględny dla ŁKS-u Łódź. "Taki wynik nie przystoi" [SUPER SPORT]

2020-06-15 21:08

ŁKS Łódź poniósł w ostatniej serii spotkań prawdziwą klęskę, przegrywając ze Śląskiem Wrocław 0:4. Nie dość, że drużyna prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań, to na dodatek trener Wojciech Stawowy powiedział na konferencji prasowej coś, co będzie mu długo wypominane... Piotr Koźmiński właśnie tego szkoleniowca uznał za antybohatera 30. kolejki PKO Ekstraklasy.

Super Sport 15 VI

Wojciech Stawowy przejął ŁKS Łódź na początku maja, zastąpując Kazimierza Moskala. Niewiele to zmieniło... Łodzianie prezentują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, co pokazał mecz we Wrocławiu. - Realizowaliśmy plan na ten mecz do pierwszego gola, który tak jak we wcześniejszych spotkaniach, podciął nam skrzydła - powiedział Stawowy po ostatnim gwizdku sędziego, co natychmiast mu wytknięto, ponieważ jego piłkarze stracili pierwszego gola już w 4. minucie.

Wszystko o PKO Ekstraklasie! Oglądaj kanał Super Sport na YouTube!

- 0:4 nie przystoi, nawet jeśli oni są jedną nogą w "piłkarskim grobie", to jednak walczyć trzeba. ŁKS pokazuje się z dość kiepskiej strony. Trener Stawowy jeszcze na konferencji powiedział, że mieli plan na ten mecz, ale on legł w gruzach po pierwszej bramce. A minęło kilka minut do pierwszego gola... Trudno nie wyróżnić tego trenera in minus. Wydaje mi się, że zmiana Kazimierza Moskala na Wojciecha Stawowego to nie był dobry pomysł... - zauważył Piotr Koźmiński w naszym programie "Super Sport".

Odkąd Stawowy przejął stery, bilans ŁKS Łódź wynosi jeden remis i trzy porażki (0:1 z Górnikiem Zabrze, 1:1 z Rakowem Częstochowa, 0:3 z Jagiellonią Białystok, 0:4 ze Śląskiem Wrocław).

QUIZ. Co powinieneś wiedzieć o ŁKS-ie Łódź? To nic trudnego!

Pytanie 1 z 10
Który piłkarz z obecnej kadry ŁKS-u ma w dorobku trzy mistrzostwa Polski wywalczone z rzędu?

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj