Dusan Kuciak, Legia Warszawa

Autor: CYFRASPORT Dusan Kuciak, Legia Warszawa

Ekstraklasa. Legia rozstrzelała GKS w Bełchatowie

2014-11-21 23:21

Bez względu na wyniki pozostałych spotkań, Legia Warszawa zachowa po tej kolejce fotel lidera Ekstraklasy. Podopieczni Henninga Berga nie zawiedli i pewnie wywieźli trzy punkty z Bełchatowa.

Trenr Berg nie mógł skorzystać z zawieszonego aż na trzy mecze Tomasza Jodłowca,  szanseę dostał więc m.in. Helio Pinto. Otrzymał ją rónież Kuba Kosecki i nie zawiódł norweskiego szkoleniowca - otworzył wynik meczu w 33, minucie. Jak na dość niski wzrost przystało, zrobił to... głową.

Ekstraklasa. Ruch strzela w ostatniej minucie. Śląsk nie został liderem!

Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Ondrej Duda (on asystował przy pierwszym golu), a już w drugiej połowi ewynik ustalił Kuba Rzeźniczak. Pierwszy raz w karierze zdarza mu się, że strzela bramki w dwóch kolejnych meczach.

Legia może spać spokojnie i szykować się do czwartkowego meczu LE. Po 16.meczach piłkarze ze stolicy mają 32 punkty. W najgorszym wypadku na trzy zbliży się białostocka Jagiellonia. GKS może się cieszyć z czwartego miejsca i, że na własnym stadionie nie przegrał wyżej.