Lech Poznań

Autor: CYFRASPORT Lech Poznań

Ekstraklasa. Polonia - Lech Poznań, wynik 1:2

2012-08-26 11:29

Polonia Warszawa przegrała przed własną publicznością z Lechem Poznań 1:2. Mecz obfitował w mnóstwo sytuacji bramkowych i z pewnością zadowolił kibiców.

Na prowadzenie gości w 33. minucie wyprowadził Łukasz Trałka. Były gracz "Czarnych Koszul" wykorzystał odbitą piłkę po strzale Murawskiego i z kilku metrów wpakował ją do siatki.

Jeszcze przed przerwą zdołał odpowiedzieć Łukasz Teodorczyk, jednak ostateczne słowo i tak należało do "Kolejorza". W 73. minucie fantastycznym strzałem zza pola karnego popisał sie Aleksandar Tonev i zapewnił swojej ekipie cenne trzy punkty.

Polonia Warszawa - Lech Poznań 1:2

Polonia Warszawa: Pawełek - Todorovski, Baszczyński, Kokoszka, Pazio - Wszołek, Piątek (86. Michalski), Yahiya (81. Baruchyan), Brzyski (59. Dwaliszwili) - Teodorczyk, Gołębiewski.

Lech Poznań: Buric - Ceesay, Wołąkiewicz, Arboleda, Henriquez - Możdżeń (63.Ubiparip), Lovrencsics (90. Bereszyński), Murawski, Trałka, Tonew (88. Djurdjevic) - Ślusarski