GKS Jastrzębie - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO GKS Jastrzębie - Podbeskidzie STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać GKS Jastrzębie - Podbeskidzie LIVE STREAM w INTERNECIE

2020-07-11 1:58 MaSz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Autor: Cyfrasport Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała STREAM ONLINE NA ŻYWO I liga: GKS Jastrzębie - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać GKS Jastrzębie - Podbeskidzie w TV Na jakim programie mecz GKS Jastrzębie - Podbeskidzie STREAM LIVE w INTERNECIE. Piłkarze Podbeskidzia są liderem pierwszej ligi. "Górale" są na dobrej drodze, aby wywalczyć awans do Ekstraklasy. Mają punkt przewagi nad Stalą Mielec i trzy nad Wartą Poznań. Czy lider powiększy dystans nad najgroźniejszymi konkurentami w walce o promocję do Ekstraklasy? Szczególnie, że GKS Jastrzębie notuje serię sześciu meczów bez zwycięstwa, w tym czterech porażek z rzędu. Po raz ostatni zespół Podbeskidzia występowało w Ekstraklasie w 2016 roku i spędził na najwyższym szczeblu pięć lat. Gdzie obejrzeć GKS Jastrzębie - Podbeskidzie TV NA ŻYWO Na którym kanale GKS Jastrzębie - Podbeskidzie LIVE STREAM ONLINE.

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Gospodarze po ostatnich niepowodzeniach zmienili trenera. Odszedł Jarosław Skrobacz, a jego miejsce zajął Paweł Ściebura. Czy nowy szkoleniowiec obudzi podopiecznych? Starcie z Podbeskidziem będzie jego debiutem na ławce Jastrzębia. - Przychodzę do klubu, który już wypracował sobie określoną renomę i markę - powiedział Paweł Ściebura w rozmowie z oficjalną stroną klubu. - Wiadomo, że znalazł się w trudnym momencie i na zakręcie sportowym, ale mam nadzieję, że wyjdziemy z tego obronną ręką i już w najbliższym meczu pokażemy, jak GKS Jastrzębie potrafi grać. (...) Zespół musi nabrać pewności siebie, którą gdzieś zatracił. Jeżeli wyniki się nie układają, to tej pewności siebie zaczyna brakować i myślę, że w tym aspekcie jest problem. Trzeba odbudować u zawodników tą pewność, poczucie własnej wartości i pokazać im, że są w stanie z tego wyjść. Każdy z nas w trudnej sytuacji staje się lepszy, bo stojąc przy ścianie, nie ma się już dokąd cofać - podsumował nowy szkoleniowiec śląskiej drużyny.

GKS Jastrzębie - Podbeskidzie TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała w 31. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 11 lipca. Początek spotkania GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała o godzinie 12.40. Transmisja z meczu GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała odbędzie się w Polsat Sport. Stream online z meczu GKS Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze