Legia Warszawa

i

Autor: Cyfrasport Legia Warszawa

Co za transfer!

Hitowy ruch Legii Warszawa! Podbiorą gwiazdę wielkiemu rywalowi, wszystko ma stać się latem!

2023-01-30 7:35

Legia Warszawa dokona wielkiego transferu? Klub "Wojskowych" ma, zdaniem mediów, podebrać gwiazdę jednemu ze swoich największych rywali. Te przenosiny byłyby bez wątpienia olbrzymim hitem, którym żyliby wszyscy kibice Ekstrakalsy. Dziennikarze potwierdzają doniesienia!

Będziemy świadkami wielkiego transferu w Legii Warszawa? Według informacji medialnych, klub "Wojskowych" jest bardzo bliski tego, aby pozyskać jedną z największych gwiazd Jagiellonii Białystok - Marca Guala. Hiszpan, który w tym sezonie Ekstraklasy jest prawdziwą ostoją "Dumy Podlasia" miałby wylądować na Łazienkowskiej 3 w trakcie letniego okienka transferowego.

Legia Warszawa podbiera gwiazdę Jagiellonii Białystok. Marc Gual bliski gry w stolicy

Gual formalnie jest piłkarzem SK Dnipro-1, które opuścił na zasadzie wypożyczenia w sezonie 2021/2022, uciekając przed wojną na Ukrainie. Zawodnik z Hiszpanii zaprezentował się jednak na tyle dobrze, że włodarze "Jagi" zdecydowali się na jeszcze jedno wypożyczenie i ich napastnik daleki jest od tego, aby zawodzić, gdyż w tym sezonei zdobył już 8 bramek i dopisał 3 asysty. Niestety, ekipa z Podlasia najprawdopodobniej utraci gracza w letnim okienku transferowym i to na rzecz jednego ze swoich największych rywali - Legii Warszawa. Jak podaje Paweł Gołaszewski z "Piłki Nożnej", napastnik stawi się w drużynie "Wojskowych".

- Legia Warszawa odpala bombę transferowa w letnim oknie! Marc Gual za pół roku przeprowadzi się do stolicy! Kosmiczny ruch Jacka Zielińskiego - napisał dziennikarz na swoim Twitterze.

Sonda
Czy Legia sięgnie w sezonie 2022/2023 po mistrzostwo Polski?
Grzegorz Krychowiak trenuje z Legią Warszawa
Najnowsze