Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE NA ŻYWO Jagiellonia - Korona TRANSMISJA ONLINE Jagiellonia - Korona STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-03-16 16:33 KZ
Cracovia - Jagiellonia: transmisja online
Autor: Pawel Polecki/REPORTER Cracovia - Jagiellonia: transmisja online

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE NA ŻYWO STREAM LIVE Ekstraklasa: Jagiellonia - Korona TRANSMISJA ONLINE 16.03.2019 Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Korona w INTERNECIE. W 26. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy spotkają się dwie drużyny, które chcą przerwać złą passę. Jagiellonia nie wygrała od trzech meczów, a Korona od czterech. Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce już w piątek 16 marca o godzinie 15.30. Ekstraklasa: Jagiellonia - Korona LIVE STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA.

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce ONLINE NA ŻYWO Jagiellonia - Korona STREAM LIVE w INTERNECIE. Oba zespoły nie mają ostatnio dobrej passy. Jagiellonia, która chce walczyć o mistrzostwo Polski, znacznie zmniejszyła swoje szanse na tytuł. Podopieczni Ireneusza Mamrota w ostatnich trzech kolejkach zdobyli zaledwie punkt. Korona gra jeszcze gorzej. Kielczanie nie wygrali od czterech meczów, a w ostatnich dwóch stracili aż 10 goli.

Jagiellonia wygrała w środku tygodnia mecz w Pucharze Polski, pokonując Odrę Opole. Mamrot wierzy, że ta wygrana doda wiary zespołowi. - Głęboko wierzę, że to zwycięstwo w Opolu nam pomoże i zespół będzie pewniejszy siebie. Korona z pewnością przyjedzie do Białegostoku bardzo zdeterminowana, bez dwóch zdań, natomiast takie porażki na pewno wpływają na psychikę i drużyna traci trochę pewności siebie - powiedział trener Jagiellonii. - Nie mówimy na razie o najwyższych celach, bo trzeba zrobić duży krok w kierunku zapewnienia sobie pierwszej ósemki. Trzy punkty w meczu z Koroną bardzo by w tym pomogły - dodał.

Mecz Jagiellonia Białystok - Korona Kielce będzie można oglądać w tv na kanale nSport+. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Początek meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy w sobotę, 16 marca o godzinie 15:30.

Najnowsze