Martin Pospisil, Jagiellonia Białystok

Autor: CYFRASPORT Martin Pospisil podczas meczu Jagiellonia Białystok-Lechia Gdańsk 4:1

Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

2018-03-05 8:47

LOTTO Ekstraklasa NA ŻYWO, mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków LIVE. Transmisja w TV i STREAM ONLINE. Gdzie oglądać Jagiellonia - Wisła w telewizji i ZA DARMO w Internecie? Lider tabeli swoim spotkaniem zamyka 26. kolejkę rozgrywek, ale zadanie ma trudne, bo mierzy się z "Białą Gwiazdą", która w 2018 roku jeszcze nie przegrała. Jak obejrzeć mecz Jagiellonia - Wisła w TV i ONLINE?

W 2018 roku Jagiellonia Białystok jest wręcz nie do zatrzymania. W czterech meczach, jakie odbyły się z udziałem ekipy trenera Ireneusza Mamrota po zimowej przerwie w rozgrywkach, ci wygrali wszystkie! Tym najważniejszym zwycięstwem było oczywiście to odniesione w Warszawie nad Legią, po pozwoliło zespołowi z Podlasia umocnić się na pozycji lidera LOTTO Ekstraklasy. Niespełna tydzień później "Pszczółki" ponownie powalczą o odskoczenie "Wojskowym", którzy wygrali z Lechem Poznań i zrównali się punktami z "Jagą".

Ale to nie będzie wcale łatwe. Naprzeciw gospodarzy stanie bowiem Wisła Kraków. Co prawda "Biała Gwiazda" w tabeli jest dopiero na ósmym miejscu, ale w 2018 roku też wiedzie jej się nie najgorzej. Nie przegrała żadnego z czterech meczów rozgrywanych po przerwie zimowej, ale jednocześnie aż trzykrotnie remisowała. Niewykluczone, że w poniedziałkowy wieczór passa którejś z tych dwóch drużyn zostanie przełamana. Faworytem jest ocyzwiście Jagiellonia, ale nie można skreślać gości z Krakowa, którzy po zmianie trenera (Kiko Ramireza zastąpił Joan Carillo) wyglądają coraz lepiej.

Mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków w 26. kolejce LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się w poniedziałek 5 marca o godz. 18:00. Transmisja na żywo na antenie Eurosportu 1. Żaden darmowy i legalny stream nie będzie dostępny.