Jagiellonia - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Cracovia dzisiaj w piątek NA ZYWO w INTERNECIE Mecz Jagiellonia - Cracovia 9.04 GDZIE OGLĄDAĆ

Jakov Puljić, Jagiellonia Białystok
Autor: Cyfrasport Jakov Puljić, Jagiellonia Białystok

Jagiellonia - Cracovia TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Cracovia dzisiaj w piątek NA ZYWO w INTERNECIE. Mecz Jagiellonia - Cracovia 9.04 GDZIE OGLĄDAĆ? Nadejście weekendu oznacza kolejną kolejkę PKO Ekstraklasy. Na rozpoczęcie 24. serii gier, Jagiellonia zmierzy się w Białystoku z Cracovią. Dla obu ekip będzie to niezwykle ważne spotkanie, bo obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu. Jagiellonia Białystok - Cracovia dzisiaj 9.04 TV TRANSMISJA NA ŻYWO. PKO Ekstraklasa: Mecz Jagiellonia - Cracovia w piątek GDZIE OGLĄDAĆ?

Mecz Jagiellonia - Cracovia TV TRANMISJA NA ŻYWO. Jagiellonia Białystok - Cracovia dzisiaj w piątek 9.04 NA ŻYWO w INTERNECIE

Przed nami kolejny weekend pełen wrażeń związanych z meczami PKO Ekstraklasy. W piątkowy wieczór Jagiellonia Białystok oraz Cracovia rozpoczną 24. serię gier spotkaniem w Białymstoku. Dla obu ekip będzie to spotkanie o coś więcej, niż tylko punkty. Zarówno gospodarze z Podlasia, jak i ekipa z Krakowa muszą robić co w ich mocy, aby uciekać spod topora strefy spadkowej. Obecnie Jagiellonia zajmuje 12. miejsce lidze, mając dziewięć punktów przewagi nad ostatnią Stalą Mielec, jednak piłkarze prowadzeni przez trenera Rafała Grzyba wygrali zaledwie jedno z ośmiu ostatnich ligowych spotkań, po raz ostatni ciesząc się ze zwycięstwa 30 stycznia, gdy okazali się lepsi od Lechii Gdańsk. 

W nieco gorszej sytuacji pod względem dorobku punktowego znajdują się z kolei piłkarze z Małopolski. Cracovia za zaledwie 23 oczka na swoim koncie, czyli o cztery więcej od zamykającej stawkę Stali. Piłkarze prowadzeni przez trenera Michała Probierza przeplatają zwycięstwa z porażkami, nie mogąc tym samym odskoczyć od dołu tabeli na dłuższą chwilę. Teraz jednak Cracovia będzie starać się o drugie zwycięstwo po tym, jak przed tygodniem "Pasy" okazały się lepsze od Lecha Poznań. 

Jagiellonia - Cracovia GDZIE OGLĄDAĆ? PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Cracovia dzisiaj 9.04 NA JAKIM PROGRAMIE? 

Spotkanie 24. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Jagiellonia Białystok oraz Cracovia, zaplanowane jest na piątek 9.04 na godzinę 18:00. TRANSMISJA NA ŻYWO ze spotkania prowadzona będzie przez stację Canal+ Sport 3, Canal + Sport oraz nSport+. Dodatkowo, kibice będą mogli śledzić losy meczu poprzez STREAM LIVE ONLINE, za pośrednictwem platformy nc+go, po wykupieniu odpowiedniego pakietu. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze