Kacper Tobiasz bohaterem Legii

i

Autor: Cyfrasport Kacper Tobiasz bohaterem Legii

Jan Mucha i Dariusz Adamczuk gośćmi PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport! Posłuchaj ważnych głosów z obozu Legii i Pogoni Szczecin

2022-10-03 15:53

Powróciła PKO BP Ekstraklasa po przerwie związanej z meczami reprezentacji Polski i wróciła dwoma hitami. Lech Poznań zagrał z Legią Warszawa, a Pogoń Szczecin oficjalnie zainaugurowała nowy stadion meczem z Lechią Gdańsk. Rywalizację mistrzów Polski z Legią oraz eksplozję talentu Kacpra Tobiasza przybliżył nam Jan Mucha, były bramkarz Legii. O wielkim wydarzeniu w Szczecinie powiedział „Super Expressowi”, szef pionu sportowego Pogoni Szczecin.

– To kompletny bramkarz – wyznał. – Uważam, że świetnie gra nogami i na przedpolu. Nie boi się w sytuacjach sam na sam. Nie ma takiego słabszego punktu, a dużo rzeczy ma dobrych i poukładanych. Pamiętam, jak wyciągaliśmy go z rezerw Legii. Powiedziano, że ten bramkarz się nie nadaje. Pytano, dlaczego nie wyciągamy kogoś innego, bardziej perspektywicznego. Ale widzieliśmy w nim to coś. Dużo o nim rozmawialiśmy z trenerem Krzysztofem Dowhaniem. Wiedzieliśmy, że Tobiasz będzie pracował, bo ma walory i głowę, co w tym zawodzie jest najważniejsze. Nie ma takiej wady, która sprawiałaby mu kłopot w meczach. Po tym, co pokazał na początku sezonu, uważam, że jest w pierwszej trójce najlepszych bramkarzy w ekstraklasie – mówi nam Mucha.

Widzew zatrzymał Raków! Świetna gra beniaminka, nie przestraszył się rywala!

Całą rozmowę z byłym świetnym bramkarzem Legii będzie można obejrzeć w magazynie PKO BP Ekstraklasa raport na kanale YouTube Super Express Sport. A w programie – również Dariusz Adamczuk. Jedna z najważniejszych postaci Pogoni Szczecin podsumowała inaugurację pełnego stadionu przy ulicy Twardowskiego i kontraktowe negocjacje z Kamilem Grosickim. Szef pionu sportowego „Portowców” opowiedział też o tym, ile może kosztować świeżo upieczony reprezentant Polski Mateusz Łęgowski. To wszystko do obejrzenia kanale Super Express Sport w poniedziałek od godz. 18:00.

Jerzy Brzęczek musiał podjąć tę decyzję! Jest oświadczenie Wisły Kraków. Kto zostanie nowym trenerem?

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 7
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze