Jerzy Brzęczek

i

Autor: Cyfra Sport Jerzy Brzęczek

Brzęczek odchodzi

Jerzy Brzęczek musiał podjąć tę decyzję! Jest oświadczenie Wisły Kraków. Kto zostanie nowym trenerem?

2022-10-03 9:22

Jerzy Brzęczek odchodzi z Wisły Kraków. Trener jednego z czołowych polskich klubów zrezygnował z pracy dla "Białej Gwiazdy" przez fatalne wyniki, które klub odnosi w ostatnim czasie. Jerzy Brzęczek przestaje pełnić funkcję szkoleniowca Wisły po tym, jak podał się do dymisji. Kto będzie nowym trenerem Wisły Kraków?

Ten moment musiał w końcu nadejść. Jerzy Brzęczek po fatalnych wynikach odnoszonych z Wisłą Kraków przestał być jej trenerem. "Biała Gwiazda" zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi, mając na koncie 5 wygranych, 2 remisy i 5 porażek. To zdecydowanie za mało dla marzącej o powrocie do PKO BP Ekstraklasy drużynie. Jerzy Brzęczek sam podał się do dymisji.

Jerzy Brzęczek nie radzi sobie z Wisłą Kraków! Kompromitująca statystyka, te liczby nie kłamią!

Jerzy Brzęczek podał się do dymisji. Nie jest trenerem Wisły

- Funkcję trenera Wisły Kraków przestał pełnić Jerzy Brzęczek. Dymisja szkoleniowca została przyjęta przez władze Klubu - czytamy na stronie Wisły Kraków. - Trenerskie stery Białej Gwiazdy Jerzy Brzęczek przejął 14 lutego 2022 roku, by już tydzień później zadebiutować w roli szkoleniowca drużyny z R22 podczas ligowego meczu z Górnikiem Łęczna. Były selekcjoner reprezentacji Polski poprowadził Wisłę łącznie w 27 oficjalnych spotkaniach - brzmi dalsza część komunikatu.

Jerzy Brzęczek prowadził Wisłę Kraków od 14 lutego 2022 roku. Nie udało mu się uchronić zespołu przed spadkiem z PKO BP Ekstraklasy. Jego zadaniem było przywrócenie klubu na najwyższy poziom rozgrywkowy w naszym kraju, ale ta sztuka nie szła mu najlepiej. Wisła Kraków w momencie rozstania z Jerzym Brzęczkiem zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Pokaż piłkarzu, co masz w garażu!

Włącz podcast i sprawdź, czym jeżdżą największe gwiazdy polskiego i światowego sportu!

Listen to "Samochody gwiazd sportu. Lewy. Świątek. Ronaldo." on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze