PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Josue znów nabroił? Ekspert wprost o zachowaniu gwiazdy Legii, padło wymowne słowo

2023-03-06 13:33

Raków Częstochowa jest coraz bliżej mistrzostwa Polski, a Legia Warszawa wciąż próbuje gonić lidera PKO Ekstraklasy. W drużynie Wojskowych znowu popis dał Josue, ale tym razem w sensie negatywnym. Gwiazdor Legii w kilka minut zobaczył dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko. O zachowaniu Josue w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport wypowiedział się były szkoleniowiec m.in. warszawskiej ekipy, Jacek Magiera.

Raków Częstochowa wydaje się być nie do zatrzymania. W hicie 23. kolejki PKO Ekstraklasy podopieczni Marka Papszuna pokonali Pogoń Szczecin i utrzymali dziewięciopunktową przewagę nad Legią Warszawa, która również wygrała swoje spotkanie. W Zabrzu kontrowersji jednak nie zabrakło, a znać o sobie ponownie dał Josue. Portugalczyk w niespełna dwie minuty zobaczył dwie żółte kartki i wyleciał z boiska.

O zachowaniu kapitana Legii oraz o sytuacji w lidze w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport wypowiedział się Jacek Magiera. Były trener m.in. Legii Warszawa, czy Śląska Wrocław podkreśla, że patrząc na historię Rakowa, tytuł dla tego zespołu będzie sensacją. Premiera najnowszego odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze