Kibice Jagiellonii

i

Autor: Cyfrasport Kibice Jagiellonii

Konflikt na Podlasiu

Kibice Jagiellonii atakują prezydenta Białegostoku! „Okradacie Jagiellonię”

2022-08-21 22:53

Fani Jagiellonii mogli być bardzo zadowoleni po ostatnim ligowym spotkaniu z Miedzią Legnica, które wygrali w dramatycznych okolicznościach 2:1. Zwycięstwo nie zmienia jednak faktu, że w samym Białymstoku wrze. Kibice Jagiellonii atakują włodarzy miasta i oskarżają ich o „okradanie klubu”.

Tajemnicą poliszynela jest bowiem konflikt, który rozdziera środowisko Jagiellonii Białystok. Chodzi o relacje między klubem i władzami miasta. Przez wiele tygodni trwało przeciąganie liny między przedstawicielami Jagiellonii a miastem Białystok ws. nowej umowy na wynajmowanie stadionu przy ul. Słonecznej 1. Jak zawsze kwestią niezgody były pieniądze.

Do miasta należą bowiem Sky Boxy, z których klub nie może korzystać, ani wynajmować lóż innym firmom. Jagiellonia z tego powodu ma tracić co sezon 1 mln zł. Nowa umowa, która została podpisana między miastem a klubem, także ma być dla Jagiellonii zdecydowanie niekorzystna.

Bayern radzi sobie bez Lewandowskiego. Byli koledzy Polaka nie mieli litości dla rywali, debiut Góralskiego

Na sytuację zareagowali kibice żółto-czerwonych, którzy w trakcie meczu z Miedzią wywiesili jasno brzmiący transparent, w którym atakują m.in. Tadeusza Truskolaskiego – prezydenta Białegostoku.

Wywieszając transparent kibice Jagi jednoznacznie stanęli w tym konflikcie po stronie klubu. Czy zakopanie topora wojennego jest możliwe?

Znana jest przyszłość Cristiano Ronaldo! Wpływ na jego decyzję miał jeden czynnik

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 1
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze