Kosta Runjaić ma plan na rewanż z Molde. Trener Legii mówi o stylu gry z Norwegami, będzie awans?

2024-02-22 14:55

Piłkarze Legii marzą o awansie do kolejnej rundy Ligi Konferencji. Jednak, żeby tak się stało to muszą odrobić straty i pokonać Molde w rewanżu na Łazienkowskiej. Kosta Runjaić ma plan na starcie z Molde. Trener Legii mówi o stylu gry z Norwegami, będzie awans?

Znaleźć równowagę między obroną a atakiem

W pierwszym spotkaniu Legia przegrała 2:3. Zadecydowała o tym, koszmarna pierwsza połowa, gdy warszawski zespół stracił trzy gole. Jak będzie rewanż? - Plan jest taki, aby od pierwszej sekundy wejść w mecz z pełnym zaangażowaniem - powiedział trener Kosta Runjaić podczas konferencji prasowej, cytowany przez klubowe media. - Musimy znaleźć równowagę między atakiem i obroną. W pierwszej połowie tego meczu nie rozstrzygniemy. Musimy dobrze zaprezentować się w całym spotkaniu. Mamy pomysł na wyjściową jedenastkę. Postaramy się sprawić, aby to ustawienie było jak najbardziej optymalne - zapewniał.

Bartłomiej Wdowik przejdzie do historii. Gwiazda Jagiellonii o walce o tytuł, komplementach ze strony Del Piero

Muszą grać z wyrachowaniem

Trener Runjaić wierzy w podopiecznych. Zwrócił uwagę na to, czego musi się wystrzegać jego zespół. - Najważniejsze, aby pamiętać, jaka jest recepta, aby awansować dalej - analizował trener Runjaić, cytowany przez klubowe media. - Trzeba strzelić szybko gola i nie stracić bramki. Musimy grać z wyrachowaniem. Nie możemy atakować zbyt pochopnie - stwierdził szkoleniowiec wicemistrza Polski.

Jagiellonia zrobi Ruch po tytuł? Adrian Siemieniec tego nie akceptuje, padły słowa o złości

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?