Adrian Siemieniec

i

Autor: Cyfrasport Adrian Siemieniec

Szkoleniowiec mówi jak jest

Jagiellonia zrobi Ruch po tytuł? Adrian Siemieniec tego nie akceptuje, padły słowa o złości

2024-02-22 14:22

Piłkarze Jagiellonii otwierają tabelę ekstraklasy. W poprzedniej kolejce przegrali 1:2 z Lechem. Jednak mimo porażki utrzymali pierwsze miejsce. Czy w starciu z Ruchem Chorzów zrobi krok po tytuł? Trener Adrian Siemieniec tego nie akceptuje, padły słowa o złości.

Trener nie akceptuje porażki

Jagiellonia dominowała w meczu z Lechem, ale nie przełożyło się to na gole i punkty. Przegrała 1:2. Jak ten wynik odebrał szkoleniowiec klubu z Podlasia? - Uważam, że zagraliśmy dobre spotkanie, jeżeli chodzi o liczbę stwarzanych sytuacji, wejść w pole karne, dominację - powiedział trener Adrian Siemieniec podczas konferencji prasowej, cytowany przez PAP. - Wszelkie statystyki też o tym świadczą: w ataku i obronie. Niestety, główna statystyka jest na korzyść przeciwnika i z tego oczywiście nie jesteśmy zadowoleni - tłumaczył i dodał: - Jesteśmy zadowoleni z kierunku, który obraliśmy i konsekwencji naszych działań, jeżeli chodzi o boisko. Ale nie akceptujemy porażki. Czekamy na mecz sobotni, żeby go wygrać, bardzo nam na tym zależy - zaznaczył.

Bartłomiej Wdowik przejdzie do historii. Gwiazda Jagiellonii o walce o tytuł, komplementach ze strony Del Piero

Czyny ponad słowa

Szkoleniowiec zapowiada, że z Ruchem jego podopieczni grają o pełną pulę. To samo deklarował obrońca Bartłomiej Wdowik, który rozegra setny mecz w ekstraklasie. - Chcemy ten mecz zagrać na własnych zasadach - zapewniał trener Siemieniec, cytowany przez PAP. - Chcemy być zdeterminowani i wygrać, na tym się skupiamy, żeby po tym meczu z Lechem odpowiedzieć jak można najlepiej. Nie powiedziałbym, że przemawia przez nas rozczarowanie. Bardziej przemawia przez nas sportowa złość. Chcemy to pokazać na boisku. Czyny ponad słowa - podkreślił szkoleniowiec białostockiej drużyny.

Robert Lewandowski się nie zatrzymuje! Gwiazdor Barcelony znów w gazie, przekroczy magiczną barierę?

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Sonda
Czy Jagiellonia Białystok będzie mistrzem Polski?
Prezes Legii Dariusz Mioduski: Nigdy nie myślałem o zwolnieniu Runjaicia
Najnowsze