Stanowski żegna legendę

Krzysztof Stanowski wzruszająco pożegnał Andrzeja Iwana. Poruszające słowa po śmierci legendy

2022-12-27 22:49

Krzysztof Stanowski odniósł się do śmierci Andrzeja Iwana. Dziennikarz, który współpracował ze zmarłym piłkarzem w portalu "weszlo.com", a także był autorem jego biografii, napisał poruszające pożegnanie zmarłego w specjalnym tekście. Padły piękne i poruszające słowa.

Krzysztof Stanowski odniósł się do sprawy śmierci Andrzeja Iwana. Słynny dziennikarz, który przez lata cieszył się z bliskiej znajomości ze zmarłą ikoną Wisły Kraków, opublikował na portalu "weszlo.com" poruszające pożegnanie zmarłego. Obok tak mocnych słów nie da się przejść obojętnie.

Krzysztof Stanowski żegna Andrzeja Iwana. Poruszające słowa dziennikarza

Stanowski przez całe lata utrzymywał kontakt z Andrzejem Iwanem. Jest autorem jego biografii, a także przez lata współpracował z nim w ramach portalu "weszlo.com". To właśnie na tym portalu, współzałożyciel "Kanału Sportowego" pożegnał zmarłą legendę w wyjątkowo poruszających słowach.

- Dlatego mam problem z Twoją śmiercią. Nie wiem, czy to czas na rozpacz, czy na westchnienie ulgi. Często mówi się, że ktoś przegrał walkę o życie, ale w Twoim przypadku takie stwierdzenie byłoby nonsensem. Walczyłeś o spokój, nie o życie. - napisał Krzysztof Stanowski w tekście na "weszlo.com"

Jaki naprawdę był rok 2022 w sporcie? Kto zabłysnął najbardziej, a kto srogo zawiódł?

Posłuchaj podsumowania roku w podcaście SUPER SPORT!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze