KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Puchar Polski: KSZO - Górnik w TELEWIZJI i INTERNECIE. KSZO - Górnik Zabrze Na jakim programie dzisiaj 30.10.2020?

2020-10-30 9:41 mso
KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Autor: CyfraSport Puchar Polski: KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Pucharu Polski KSZO - Górnik Zabrze GDZIE OGLĄDAĆ? KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze TRANSMISJA NA ŻYWO w TELEWIZJI. STREAM ONLINE z meczu KSZO - Górnik Zabrze - gdzie w internecie mecz Górnika z KSZO? Puchar Polski: KSZO - Górnik w TELEWIZJI i INTERNECIE. Na jakim programie dzisiaj 30.10.2020 Puchar Polski? Czas na kolejne spotkania Pucharu Polski. W 1/16 finału KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Mecz oczywiście bez udziału publiczności zostane rozegrany w piątek, 30 października o godzinie 18:00. Czy spotkanie KSZO - Górnik będzie można obejrzeć w telewizji? KSZO Ostrowiec - Górnik Zabrze TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Puchar Polski: KSZO - Górnik w TELEWIZJI i INTERNECIE. KSZO - Górnik Zabrze.

Puchar Polski: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze - gdzie oglądać? KSZO - Górnik STREAM ONLINE i TRANSMISJA TV

Wracają rozgrywki Pucharu Polski! Czas na 1/16 finału zmagań o prestiżowe trofeum! W jednym z piątkowych spotkań KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Podopieczni Marcina Brosza po gorszym okresie w PKO Ekstraklasie, w poniedziałek wrócili na zwycięskie tory, pokonując skromnie 1:0 Wartę Poznań. - Na pewno końcówka była bardzo nerwowa. Najważniejsze w tym wszystkim jest, że wracamy do Zabrza z punktami. Warta? Robi cały czas progres. Mecz był trudny. Tu jedna bramka mogła być decydująca i tak się stało - mówił na konferencji prasowej po spotkaniu trener Górnika. Teraz przed zabrzanami potencjalnie łatwiejszy przeciwnik, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Trzecioligowiec radzi sobie przeciętnie w czwartej grupie. Po 15 kolejkach na koncie ma zaledwie 20 oczek i zajmuje miejsce w środku tabeli. W normalnych okolicznościach byłoby to wielkie święto w Ostrowcu Świętokrzyskim. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

Oba zespoły mierzyły się w historii dziesięciokrotnie. Gospodarze wygrywali dwukrotnie, tyle samo razy zespoły kończyły mecz remisem. Sześć razy zwycięstwo na swoje konto dopisywał Górnik Zabrze. Ostatni raz mierzyli się ze sobą w sezonie 2009/2010 i wówczas górą było... KSZO! Zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego triumfował wtedy 2:1!

PP: Gdzie oglądać mecz KSZO - Górnik?

Mecz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Górnik Zabrze w 1/16 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w piątek, 30 października. Poczcątek spotkania o 18:00. Prawa do transmisji rozgrywek Pucharu Polski ma stacja Polsat, ale nie planuje transmisji z tego meczu. Stream online nie jest również przewidziany na platformie Ipla.tv.

Najnowsze