Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Lech Poznań nie pozyska Sousy? Zamieszanie w "Kolejorzu", wszystko przez inny polski klub!

2022-06-27 8:45

Lech Poznań będzie miał problemy, aby dostatecznie mocno dozbroić się przed eliminacjami Ligi Mistrzów? Jak podają media, klub z Wielkopolski, który zawzięcie pracował nad pozyskaniem Afonso Sousy z portugalskiego Belenenses może zostać uprzedzony przez inny z polskich klubów, który złożył lepszą ofertę za perspektywicznego Portugalczyka! Walka o zawodnika może być wyjątkowo ciężka.

Lech Poznań może mieć problem z finalizacją hitowego transferu? Jak podaje Piotr Koźmiński z "WP. SportoweFakty", klub mistrzów Polski, który zamierzał sprowadzić Afonso Sousę z portugalskiego Belenenses będzie musiał stanowczo podbić swoją ofertę, gdyż w grze o Portugalczyka pojawił się zupełnie inny polski klub, który przebił ofertę "Kolejorza". Gra o wychowanka FC Porto będzie wyjątkowo emocjonująca!

Moder pojedzie na mundial? Radosne słowa po drastycznej kontuzji, to mówi wszystko

Lech Poznań z problemami. Polski klub walczy o piłkarza, którego chce "Kolejorz"

Jak ustalił Piotr Koźmiński z "WP. SportoweFakty", znalazł się jeden polski klub, który przebił ofertę Lecha względem Sousy. Mowa o Rakowie Częstochowa, który miałby nadzieję na to, aby zakwalifikować się do europejskich pucharów. Drużyna "Medalików" miała zaoferować Belenenses kwotę 900 tysięcy euro, a więc o 100 tysięcy euro, niż chciał wydać Lech. W grze o zawodnika ma także pozostawać Vitória SC, co sprawiło, że włodarze klubu podwyższyli kwotę klauzuli odejścia piłkarza do 1,2 miliony euro. Jak widać, Lech będzie musiał stoczyć ciężką przeprawę, jeśli będzie chciał zatrudnić Sousę.

Hubert Hurkacz musiał podjąć ciężką decyzję. Był wtedy tylko dzieckiem, to zaważyło na całym jego życiu

Aby zobaczyć zdjęcia z finału Pucharu Polski między Lechem Poznań a Rakowem Częstochowa, przejdź do galerii poniżej.

Sousa bardzo interesuje Lecha. Przygotowali mu już kontrakt

Zakusy Rakowa Częstochowa, aby pozyskać piłkarza, mogą całkowicie utrudnić sprawę Lechowi Poznań, który przez pewien czas był pewny swego względem pozyskania Portugalczyka. Władze mistrzów Polski miały już nawet przygotować kontrakt dla piłkarza, który zakładał współpracę do końca sezonu 2024/2025. Niewątpliwie, jeśli Lech będzie chciał pozyskać Sousę, będzie wprost zmuszony do podwyższenia swojej oferty.

Sonda
Czy Lech Poznań awansuje do Ligi Mistrzów?
Kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze