Jakub Moder

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Jakub Moder w barwach reprezentacji

Moder pojedzie na mundial? Radosne słowa po drastycznej kontuzji, to mówi wszystko

2022-06-27 8:14

Jakub Moder zdoła wyzdrowieć przed mistrzostwami świata w Katarze? Pomocnik Brighton, który ma za sobą ciężkie zerwanie więzadeł krzyżowych w kolanie udzielił wywiadu portalowi "Łączy Nas Piłka", w którym powiedział o procesie swojego dochodzenia do zdrowia. Reprezentant Polski

Jakub Moder postanowił przerwać milczenie w sprawie swojej kontuzji. Pomocnik reprezentacji Polski, który doznał bolesnego urazu w trakcie meczu Premier League tuż po awansowaniu z Polską na mistrzostwa świata przyznał, że gojenie się urazu przebiega u niego bardzo dobrze. Pomocnik Brighton nie ukrywa, że jest także w stałym kontakcie z selekcjonerem Czesławem Michniewiczem, to też nie można wykluczyć jego udziału w światowym czempionacie w Katarze.

Bayern może mieć poważne problemy po odejściu Lewandowskiego? Niepokojące informacje niemieckich mediów, klub o tym nie pomyślał

Moder szczerze o swoim leczeniu. Jest dobrej myśli

Jak powiedział Moder w rozmowie z "Łączy Nas Piłka", leczenie kontuzji przebiega dobrze, chociaż powoli. Jak sam mówi, nie jest w stanie wyznaczyć terminu powrotu do gry, gdyż chce, aby jego uraz został jak najlepiej uleczony. Jak sam jednak podkreśla, wszystko idzie ku dobremu.

 - Czuję się dobrze. Rehabilitacja przebiega powoli. Jestem ponad dwa miesiące po operacji. Póki co praca jest mozolna, ale idzie ku dobremu. Nie ma co jednak przewidywać, nie wyznaczam sobie terminów. W najbliższych miesiącach będzie wiadomo więcej - przyznaje Moder.

Lukas Podolski nie mógł ukryć wściekłości. Wszystko przez jedną plotkę, "trzeba nie mieć mózgu"

Aby zobaczyć zdjęcia Jakuba Modera, przejdź do galerii poniżej.

Moder w stałym kontakcie z Michniewiczem. Pojedzie na mundial?

Jak przyznaje Jakub Moder, Czesław Michniewicz o nim nie zapomniał i panowie utrzymują stały kontakt. Niewykluczone więc, że jak zawodnik wróci do gry, będzie jednym z kandydatów do reprezentowania Polski na piłkarskich mistrzostwach świata.

- Z selekcjonerem Michniewiczem rozmawiałem kilka razy. Mówił, że mam się spokojnie rehabilitować, że na mnie czeka - przyznaje Moder w rozmowie z "Łączy Nas Piłka".

Sonda
Czy Jakub Moder zdąży wykurować się na MŚ w Katarze?
Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze