świeczka znicz

i

Autor: Getty Images

Smutna informacja

Lech Poznań przekazał najsmutniejsze informacje. Nie żyje były napastnik klubu, kibice pogrążeni w żałobie

2023-03-07 12:36

Lech Poznań poinformował na swoich mediach społecznościowych o wyjątkowo przykrej wiadomości. W wieku 69 lat zmarł były napastnik "Kolejorza", Eugeniusz Olszyna. Kibice mistrzów Polski pogrążyli się w żałobie, a sam klub przekazał także informacje o pogrzebie swojego dawnego zawodnika.

Lech Poznań przekazał wyjątkowo smutne informacje. Na stronie internetowej mistrzów Polski pojawiło się oświadczenie, w którym drużyna Lecha pożegnała swojego byłego piłkarza - Eugeniusza Olszynę. Piłkarz, który występował także w Warcie Poznań i Mieszku Gniezno miał 69 lat.

Lech Poznań przekazał smutną informację. Nie żyje były napastnik "Kolejorza"

O śmierci Olszyny klub poinformował w specjalnym komunikacie, który ukazał się 7 marca 2023 roku na mediach społecznościowych i stronie internetowej mistrzów Polski.

- Ze smutkiem zawiadamiamy, że w niedzielę, 5 marca zmarł Eugeniusz Olszyna. Były piłkarz Lecha Poznań miał 69 lat. Olszyna urodził się 10 lutego 1954 roku w Poznaniu. (...) W latach 1974-1977 rozegrał 39 spotkań dla Lecha w ekstraklasie, w których strzelił trzy gole - czytamy w komunikacie.

Klub poinformował także o uroczystościach pogrzebowych byłego zawodnika.

- Pogrzeb Eugeniusza Olszyny odbędzie się w środę 8 marca o godzinie 13:00 na cmentarzu Św. Piotra i Pawła w Gnieźnie. Pogrążonej w żałobie rodzinie wyrazy współczucia składa cała rodzina byłych i obecnych przedstawicieli Lecha Poznań - napisali przedstawiciele Lecha.

Sonda
Czy Lech skończy sezon ligowy na podium?
Najnowsze