Lechia Gdańsk - Lech Poznań, wynik 0:0. "Kolejorz" nie zdołał przebić zapory - WIDEO

2011-10-22 22:27

Piłkarze Lecha Poznań nie zdołali pokonać Wojciecha Pawłowskiego strzegącego bramki Lechii Gdańsk. Spotkanie na PGE Arena w ramach 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy zakończyło się bezbramkowym remisem. Do zabawnej sytuacji doszło w drugiej połowie spotkania, kiedy nagle z murawy wyskoczyły zraszacze i zaczęły oblewać boisko, przerwa w grze potrwała kilka minut.

Lechia Gdańsk 0-0 Lech Poznań

Lechia: 24. Wojciech Pawłowski - 2. Rafał Janicki, 4. Sergejs Kožans, 6. Luka Vučko, 3. Vytautas Andriuškevičius - 7. Abdou Razack Traoré (89, 10. Tomasz Dawidowski), 17. Marcin Pietrowski (64, 5. Krzysztof Bąk), 8. Łukasz Surma, 22. Paweł Nowak (83, 46. Josip Tadić), 20. Lewon Hajrapetjan - 19. Fred Benson.

Przeczytaj koniecznie: Rapid - Legia. Kibiców Legii potraktowano jak bydło!

Lech: 30. Jasmin Burić - 22. Grzegorz Wojtkowiak, 20. Hubert Wołąkiewicz, 35. Marcin Kamiński, 25. Luis Henríquez - 14. Semir Štilić (80, 7. Jakub Wilk), 21. Dimitrije Injac, 11. Rafał Murawski, 32. Mateusz Możdżeń (57, 15. Kamil Drygas), 10. Siergiej Kriwiec (70, 24. Aleksandyr Tonew) - 16. Artjoms Rudņevs.

żółte kartki: Janicki, Traoré, Dawidowski - Injac.
czerwona kartka: Dimitrije Injac (88. minuta, Lech, za drugą żółtą).

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 24.997