Michał Probierz - GKS Bełchatów

Autor: AKPA, EAST NEWS/ FOTOMONTAŻ Michał Probierz - GKS Bełchatów: 20 000 złotych netto

Lechia - Korona 2:2. Gracze Michała Probierza wciąż bez zwycięstwa

2013-10-01 0:29

Lechia Gdańsk zremisowała przed własną publicznością z ostatnią w tabeli Koroną Kielce 2:2. Dla podopiecznych Michała Probierza to już piąty z rzędu mecz bez zwycięstwa w T-Mobile Ekstraklasie.

Spotkanie niespodziewanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gości. Już w 15. minucie rzut karny na bramkę zamienił Michał Janota. Chwilę później Korona zdobyła drugiego gola. Tym razem w roli głównej ponownie wystąpił Janota, który ponownie trafił do siatki po strzale z jedenastu metrów.

Przeczytaj także: Górnik - Zawisza 3:2. Gol w doliczonym czasie gry dał Górnikowi trzy punkty!

Gospodarze za odrabianie strat wzięli się jeszcze przed przerwą. W 30. minucie kontaktową bramkę dla Lechii zdobył Piotr Grzelczak. Wyrównał 8 minut później Paweł Dawidowicz.

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:2
Bramki: Piotr Grzelczak (30. min.), Paweł Dawidowicz (38. min.) - Michał Janota (15. min., 19. min.)

Lechia: Sebastian Małkowski, Sebastian Madera, Deleu, Jarosław Bieniuk, Rafał Janicki, Christopher Oualembo (32′ Paweł Buzała), Paweł Dawidowicz, Marcin Pietrowski, Piotr Wiśniewski, Piotr Grzelczak, Patryk Tuszyński (80′ Adam Duda).

Korona: Zbigniew Małkowski, Paweł Golański, Piotr Malarczyk (59′ Kamil Sylwestrzak), Pavol Stano, Tomasz Lisowski, Marcin Trojanowski (45′ Mateusz Stąporski), Vanja Marković, Artur Lenartowski, Siergiej Pilipczuk, Michał Janota (81′ Przemysław Trytko), Daniel Gołębiewski.