Lechia - Legia: Chłopiec poprowadził doping i rzucał bluzgami. SZOKUJĄCE WIDEO

2020-07-16 7:43 MSo
Lechia - Legia
Autor: CyfraSport Lechia - Legia

"Od małego na całego" - to jedna z dewiz przyświecających kibicom na całym świecie. W wielu państwach, nie tylko w Europie, kultura dopingowania ulubionej drużyny zakorzeniana jest w genach od małego. Czasem daje to przerażające skutki... Podczas spotkania Lechia Gdańsk - Legia Warszawa doping przez chwilę prowadził młody chłopiec. Zaintonował jednak taką przyśpiewkę, że nie pozostaje nic innego, jak tylko załamać ręce.

To nie było najciekawsze spotkanie w historii PKO Ekstraklasy. Lechia Gdańsk bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z nowym mistrzem Polski, Legią Warszawa. Emocji wiele nie było. Znacznie ciekawiej działo się na trybunach. W pewnym momencie doszło do szokującego wydarzenia. Z mikrofonu gniazdowego doping miał poprowadzić młody chłopak.

Bez goli w Gdańsku, bez emocji. Mistrz traci punkty z Lechią. Super obrona Kuciaka [WIDEO]

To, co usłyszeli kibice zszokowało niemal wszystkich. Młody fan zaśpiewał wulgarną piosenkę o "Wojskowych". Momentalnie odebrano mu mikrofon, choć wszyscy dookoła, także sami gniazdowi śmiali się z tego do rozpuku. Wideo z całego zajścia pojawiło się na portalu YouTube. - Już nawet dzieci śpiewają, że... - brzmi tytuł nagrania.

Najbardziej szokuje reakcja innych osób. W komentarzach wiele osób... bije brawo chłopcu. - Dobrze śpiewa chłopak - pisze pan Maciej. - Ma coś po ojcu jest dobry świr haha - dodaje inny kibic. - Reakcja młynowego bezcenna - śmiał się kolejny.

Nieliczne komentarze potępiały to zachowanie. - Niestety nie widze tu powodów do dumy. Dla mnie to słabe i wstyd ze taki młodzik juz jest takiego czegoś nauczony. Co na to rodzice ? Bardzo słabe z jego strony - pisze jeden z kibiców.

Cracovia - Lech: Kuriozalne błędy dodały kolorytu! Lech wiceliderem Ekstraklasy

Szokujące zachowanie młodego kibica na meczu Lechia - Legia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze