Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa TRANSMISJA TV Puchar Polski Lechia Zielona Góra – Legia GDZIE OGLĄDAĆ?

i

Autor: Cyfrasport Lechia Zielona Góra – Legia Warszawa TRANSMISJA TV Puchar Polski Lechia Zielona Góra – Legia GDZIE OGLĄDAĆ?

Seria wicelidera ekstraklasy

Legia na zwycięskim szlaku, ruszy w pościg za Rakowem? "Nie zabierałbym jeszcze..."

2023-03-18 11:54

Legia nie zmarnowała szansy i pokonała na wyjeździe Radomiaka 2:0 w 25. kolejce PKO BP Ekstraklasy. To dla wicelidera trzecia wygrana z rzędu w lidze. Czy stołeczny zespół jest w stanie nawiązać jeszcze rywalizację z prowadzącym Rakowem, który 18 marca zagra z Cracovią? Były kapitan warszawskiej drużyny Ivica Vrdoljak tak zapatruje się na walkę o mistrzostwo Polski.

Legia się odbudowała, jest stabilizacja

Chorwat jest pod wrażeniem metamorfozy, która dokonała się w Legii od momentu, gdy pracuje w niej trener Kosta Runjaić. - Wyciąga dużo z potencjału drużyny, która przecież ma swoje limity - powiedział niedawno Ivica Vrdoljak, były pomocnik stołecznego klubu na naszych łamach. - Legia przy nim się odbudowała. Jest stabilizacja, wyniki są dobre, nie ma przypadku. Nawet jaki jest słabszy styl, to ważne, że są wyniki, bo wtedy wzrasta pewność siebie i jest łatwiej. W meczu ze Stalą spodobały mi się dwie akcje. Asysta Ernesta Muciego przy golu Tomasa Pekharta. Albańczyk zrobił balans ciałem, odwrócił się i dośrodkował. Później błysnął Igor Strzałek, który przebiegł spory dystans, zagrał do Filipa Mladenovicia i zaraz padł drugi gol. Na takie akcje właśnie czekam od dłuższego czasu ze strony linii pomocy - analizował.

Wiele może wyjaśnić się właśnie po meczu z Rakowem

Wprawdzie Raków ma w tym momencie solidną zaliczkę punktową nad Legią, ale Vrdoljak jest zdania, że nie można już tytułować go mistrzem Polski. Mimo że jest najpoważniejszym kandydatem do wygrania ligi. - Nie zabierałbym jeszcze Legii szans na tytuł. Bo matematycznie wciąż jest to możliwe. Oczywiście Raków ma wszystko w swoich rękach, bo wypracował duży zapas i jest głównym faworytem do mistrzostwa. Ale dopóki jest szansa na tytuł, to nie można jej skreślać. Wiele może wyjaśnić się właśnie po meczu z Rakowem - zaznaczył były kapitan Legii na naszych łamach.

Kosta Runjaić

i

Autor: Cyfrasport Kosta Runjaić
Sonda
Czy Legia Warszawa wróci na tron mistrza Polski?
PKO Ekstraklasa Raport 13.03
Ivica Vrdoljak

i

Autor: Cyfrasport Chorwat Ivica Vrdoljak był kapitanem Legii Warszawa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze