Pedro Tiba

i

Autor: Cyfra Sport Pedro Tiba

Legia Warszawa przegrała walkę o piłkarza. Chciała gwiazdora Lecha, ten zrobił inaczej, podjął decyzję

2022-06-13 9:59

Legia Warszawa miała przegrać walkę o piłkarza, którego bardzo chciała w swoich szeregach. Według informacji medialnych gwiazdor Lecha Poznań, Pedro Tiba, podjął decyzję, aby nie pozostawać w polskiej Ekstraklasie i zamiast gry dla "Wojskowych" wybrał powrót do ojczyzny i grę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Pedro Tiba nie zagra w warszawskiej Legii. Portugalczyk, który był łączony z możliwością gry dla warszawskiej Legii, miał zadecydować, aby wyprowadzić się z polski i postawić na grę  w swojej ojczyźnie. Zdaniem  "O Jogo", zawodnik wybrał już klub i jest to przedstawiciel najwyższego poziomu rozgrywkowego w Portugalii.

Obrzydliwe słowa reprezentanta ZSRR o Macieju Rybusie. Rosjanie nie mają za grosz wstydu, paskudne

Pedro Tiba nie dla warszawskiej Legii. Działacze bardzo go chcieli

Sprawa odejścia Pedro Tiby do Legii Warszawa była tematem, który w ostatnich dniach elektryzował polskich kibiców. Bardzo rzadko bowiem bywa, aby zawodnik Lecha przenosił się do drużyny, która jest jednym z największych ligowych rywali i za każdym razem tego typu transfery budzą emocje. Sam Portugalczyk, miał jednak zdecydować, aby nie zasilać swoją osobą kadry "Wojskowych" i zamiast tego miał postawić na zupełnie inne rozwiązanie, jakim jest opuszczenie Polski i powrót do ojczyzny. Jak podaje "O Jogo", zawodnik dostał bardzo ciekawą ofertę i będzie jednym z wielu wzmocnień ambitnego beniaminka portugalskiej ekstraklasy.

Jan Tomaszewski nie miał litości po meczu z Holandią. Zrównał Zielińskiego z ziemią, dobitna opinia

Aby zobaczyć zdjęcia z finału Pucharu Polski między Lechem Poznań a Rakowem Częstochowa przejdź do galerii poniżej.

Pedro Tiba wybrał nowy klub. To tam ma występować

Zdaniem "O Jogo", nowym klubem Pedro Tiby będzie GD Chaves, a więc beniaminek portugalskiej ekstraklasy. Drużyna, która w tym sezonie wygrała baraż o awans z Moreirense FC ma wielkie ambicje i będzie chciała zaznaczyć się na dłuższy czas w portugalskiej Ekstraklasie. Aby tak się jednak stało, potrzebuje wzmocnień i przebudowy składu. Zdaniem mediów, oprócz Tiby w niedługim czasie do klubu powinno dołączyć także 12 innych zawodników.

Kibice Lecha Poznań po zdobyciu mistrzostwa
Sonda
Czy Lechia Gdańsk awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?
Najnowsze