Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, wynik 1:2. Zapis relacji NA ŻYWO w internecie

2011-08-21 16:23

Dziś, w niedzielę 21 sierpnia, punktualnie o godzinie 17.00 na stadionie Pepsi Arena odbyło się najciekawsze spotkanie 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław. Oba zespoły reprezentują Polskę w europejskich pucharach. Lepiej zagrał Śląsk, który wygrał przy Łazienkowskiej 2:1. Zapraszamy do przeczytania zapisu RELACJi NA ŻYWO z meczu LEGIA - ŚLĄSK na portalu gwizdek24.pl.

Zapis relacji na żywo:

18:52

Koniec meczu. Legia przegrywa u siebie ze Śląskiem 1:2.

18:47

Zółta kartka dla Roka Elsnera

18:47

90 min Cetnarski zamieszał pod polem karnym Legii, ale jego podanie zostało cudem przecięte

18:46

Sędzia Małek doliczył 4 minuty do drugiej połowy!

18:44

89 min Janusz Gol głową minimalnie obok słupka!

18:43

88 min Kapitalne uderzenia Ljuboji i Vrdoljaka, ale dwa razy wspaniale broni Kelemen!

18:42

87 min Faul Soboty, wolny dla Legii

18:41

86 min Żółta kartka dla bramkarza Śląska Mariana Kelemena za przedłużanie gry

18:38

82 min Centarski pojawia się na boisku za Milę. Opaskę kapitańską przejmuje Dariusz Sztylka

18:37

82 min Ljuboja bardzo dobrze zastawił się w środku pola i podał do Żyry, ale ten nie zrozumiał jego intencji

18:36

81 min Janusz Gol taktycznym faulem w środku pola na Sebastianie Mili powstrzymał groźną kontrę Śląska

18:33

78 min GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Legia jeszcze walczy!!!!!!!!! Piękny gol Ljuboji i jest już tylko 1:2!!!!!!!!!!!!

18:32

76 min Madej opuszcza boisko, w jego miejsce pojawia się na placu gry Waldemar Sobota

18:31

76 min Znów świetna interwencja Żewłakowa, tym razem powstrzymał Madeja

18:29

74 min Voskamp bardzo dobrze dryblował obrońców Legii, ale jego rajd zakończył się na Michale Żewłakowie

18:27

72 min Żółta kartka dla Marka Wasiluka

18:26

71 min Zmiana w Śląsku. Za Ćwielonga na boisku pojawia się Gancarczyk

18:26

71 min Bardzo dobre zagranie piętą Ljuboji do Radovicia, jednak Miro nie zdołał dojść do tej piłki

18:25

Spahić długo zwijał się z bólu na murawie, ale w końcu wrócił do gry.

18:23

68 min Ljuboja po długim rogi, ale pięknie broni Kelemen!

18:23

68 min Legia atakuje, ale jak na razie bardzo nieporadnie. Teraz szansę zmarnował Zyro

18:21

65 min Powinno być już tylko 1:2! Ljuboja bardzo dobrze strzelił, ale trafił wprost w Kelemena!

18:19

64 min Dośrodkowanie Rybusa w pole karne, które jednak nie czyni żadnego zagrożenia pod bramką Śląska

18:18

63 min Zmiana w Legii: za bezproduktywnego Manu wchodzi Michał Żyro

18:16

61 min Voskamp ładnie "objechał" Żewłakowa, ale przy okazji sfaulował swojego rywala

18:15

60 min Kolejny bardzo dobry odbiór Celebana. Tym razem łatwo odebrał piłkę Wawrzyniakowi

18:12

56 min Zmiana w Legii: Dicksona Choto zmienia Maciej Rybus

18:12

56 min Zółta kartka dla Borysiuka za niesportowe zachowanie

18:10

54 min Radović chciał wymusić rzut karny, a kiedy sędzia dał mu żółtą kartkę za symulowanie, jeszcze złapał się za głowę, jakby nie wiedział o co chodzi

18:09

52 min Madej sam na sam ze Skabą ale kopie wprost z bramkarza Legii!

18:08

52 min Manu nie gra dzisiaj dobrze, za to z faulami radzi sobie nie najgorzej. Tym razem powalił Madeja

18:06

50 Pietrasiak bark w bark walczył z Vrdoljakiem i okazał się lepszy. Piłka dla Śląska

18:05

48 min Jędrzejczyk ostro faulowany przez Ćwielonga i mamy wolnego dla Legii

18:04

47 min Radović pięknie dryblował, pięknie podał do Manu, a Manu "pięknie" wywrócił się na piłce

18:01

46 min Drugą połowę rozpoczynają legioniści

17:46

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie.

17:45

Pierwsza połowa meczu przedłużona o minutę.

17:44

43 min GOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! 2:0 dla Śląska!!! Piękna akcja wrocławian, którą wykańcza Johan Voskamp! Druga asysta Sebastiana Mili!!!

17:41

41 min Dobry strzał Ljuboji z rzutu wolnego, ale minimalnie obok bramki Kelemena

17:39

39 min Radović "pięknie" zepsuł tę akcję. Biegł w kierunku bramki Śląska, zauważył nieobstawionego Ljuboję i podał mu tak, że ten mógł dostać zapalenia płuc. Na dodatek był spalony.

17:38

38 min Okazuje się, że Manu nawet nie potrafi dobrze podać... Przykre.

17:37

37 min Piłka wpada do siatki Legii po strzale Ćwielonga, ale sędzia odgwizdał spalonego

17:37

36 min No i Kucharczyk się doigrał. Zszedł z boiska, został zmieniony przez Janusza Gola

17:36

36 min Radović dobrze podał do środka, ale nikogo tam nie było

17:35

35 min Kucharczyk gra dzisiaj katastrofalnie! Tym razem podał do Mili!

17:33

33 min Mało brakowało, a byłoby 2:0 dla Śląska! Marek Wasiluk strzelał głową, ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę bramki Skaby

17:30

30 min Ljuboja bardzo dobrze powalczył na prawym skrzydle i zdołał dośrodkować, ale nie było tam żadnego z partnerów z zespołu

17:28

28 min Vrdoljak strzela głową i Kelemen wspaniałą interwencją uchrania Śląsk od straty gola!!!

17:27

27 min Borysiuk wykonywał rzut wolny z narożnika pola karnego, ale nie było to najlepsze uderzenie

17:25

25 min Tym razem Ćwielong się popisał: powalczył do końca o piłkę i opłaciło się, Śląsk ma wrzut z autu

17:23

23 min To powinno być 1:1! Po podaniu od Borysiuka, Manu z dystansu, kapitalnie uderzył na bramkę Kelemena! Golkiper Śląska równie wspaniale jednak obronił ten strzał!

17:21

44. urodziny obchodzi dzisiaj dyrektor sportowy Legii Marek Jóźwiak. Jak na razie piłkarze nie kwapią się, by sprawić mu prezent w postaci zwycięstwa.

17:20

19 min Mogło być bardzo groźnie pod bramką Kelemena, ale Celeban w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Radovicia na rzut rożny

17:18

18 min Kucharczyk mógł stanąć przed bardzo dobrą szansą po niezłym podaniu z głębi pola, ale oczywiście nie potrafił przyjąć łatwej piłki...

17:16

15 min Walczy tylko Ljuboja. Serb wywalczył rzut rożny dla Legii

17:14

14 min Po wrzucie z autu wykonywanym przez Wawrzyniaka Legia w fatalny sposób traci piłkę. Coraz gorzej grają gospodarze...

17:12

11 min Ależ błąd Celebana. Miał piłkę przy nodze, wystarczyło ją dotknąć i opanować, ale obrońca Śląska pozwolił opuścić jej boisko

17:11

11 min Madej bardzo sprytnie nabija piłką Wawrzyniaka i mamy rzut z autu dla gości

17:09

8 min Choć brzmi to co najmniej abstrakcyjnie, to stało się: Piotr Ćwielong zaprezentował ciekawą sztuczkę techniczną. Niebywałe.

17:07

7 min GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Bardzo dobra akcja Śląska, podanie do środka do Łukasza Madeja i mamy bramkę na 1:0 dla gości!!!!!

17:05

Jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Błędy popełnia Piotr Ćwielong

17:03

3 min Kucharczyk nie doszedł do podania od Borysiuka

17:02

1 min Rzut wolny dla Śląska z ciekawego miejsca wykonywał Mila, ale po jego dośrodkowaniu piłkę bez problemów wybili legioniści

17:00

1 min Rozpoczyna Śląsk