ŁKS Łódź - Arka Gdynia TV TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: ŁKS - Arka STREAM ONLINE NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć ŁKS - Arka w INTERNECIE?

2019-09-21 9:08 KZ
Cracovia - ŁKS Łódź
Autor: CyfraSport Cracovia - ŁKS Łódź

ŁKS Łódź - Arka Gdynia TV NA ŻYWO TRANSMISJA. PKO Ekstraklasa: ŁKS - Arka STREAM ONLINE LIVE. GDZIE OGLĄDAĆ mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia 21.09.2019 NA ŻYWO w INTERNECIE. W pierwszym sobotnim meczu 9. kolejki Ekstraklasy spotkają się dwa zespoły z dołu tabeli. Czy ŁKS przerwie fatalną passę porażek? Mecz ŁKS Łódź - Arka Gdynia TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Arka STREAM ONLINE W INTERNECIE?

Sobotni mecz 9. kolejki Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em Łódź a Arką Gdynia będzie niezwykle ważnym starciem dla obu zespołów, które zajmują dwa ostatnie miejsca w tabeli. Łodzianie chcą odbić się od dna oraz przerwać fatalną passę sześciu porażek z rzędu. W łódzkim klubie prawdopodobnie zadebiutuje Arkadiusz Malarz, który ma zastąpić w bramce Michała Kołbę.

- Postawiłem sobie cel, aby utrzymać się z drużyną w Ekstraklasie. Tę drużynę stać na to, zresztą widzę już po kilku treningach jak gramy i robi to wrażenie. Wierzę, że już od tego najbliższego spotkania z Arką zaczniemy punktować, bo do tej pięknej gry należy teraz dołożyć właśnie punkty – powiedział Malarz na konferencji przedmeczowej.

-  Na pewno nie będziemy się w sobotę tylko bronić, licząc przy tym na łut szczęścia – powiedział Kazimierz Moskal, trener ŁKS. - Jeśli chodzi o atmosferę w szatni też wszystko jest w porządku. Nie straciłem wiary w drużynę i jestem przekonany, że możemy wyjść z opresji obronną ręką – dodał.

Arka w obecnym sezonie także nie zachwyca. Gdynianie mają tylko punkt więcej od ŁKS-u i są w nieciekawej sytuacji. - Nasza sytuacja, choć zła, to nie jest jeszcze tragiczna. Stąd dzwony, jeśli mają bić na alarm, to na razie lekko. Liczę, że się ogarniemy i zgarniemy w Łodzi zwycięstwo. Jeśli nie, to będzie nieprzyjemnie – podkreślił pomocnik Arki, Michał Nalepa.

Mecz ŁKS Łódź – Arka Gdynia będzie można obejrzeć w TV na kanale nSport+. Transmisja na żywo rozpocznie się w sobotę 21.09.2019 o godzinie 15:00. Żaden legalny i darmowy stream online z meczu ŁKS – Arka nie będzie dostępny.

Najnowsze