Lukas Podolski

i

Autor: East News Lukas Podolski

Lukas Podolski nareszcie w Górniku Zabrze? Te nagrania mówią wszystko, wielki transfer niemal pewny

2021-07-05 21:52

Lukas Podolski może w końcu trafić do Górnika Zabrze! Po aktywności w mediach społecznościowych zarówno zawodnika, jak i klubu, wszystko wskazuje na to, że doszło do porozumienia w sprawie podpisania kontraktu przez byłego reprezentanta Niemiec. Niedawno o prowadzonych rozmowach donosił znany dziennikarz Fabrizio Romano, który specjalizuje się w rynku transferowym. Teraz wygląda na to, że 36-letni zawodnik polskiego pochodzenia spełni swoją obietnicę i przejdzie do Górnika, z którym związany jest od dziecka.

Lukas Podolski lata temu obiecał, że na zakończenie kariery dołączy do Górnika Zabrze. Wielu kibiców mogło jednak przestać wierzyć w to, że tak się stanie – Podolski stawał się coraz starszy, a wciąż wybierał inne kierunki, niż polski. Niedawno, mimo 36 lat na karku, grał jeszcze w Turcji. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że obietnica złożona przez Podolskiego nie była rzucona na wiatr. W mediach społecznościowych zarówno samego zawodnika, jak i klubu, możemy znaleźć materiały wideo, które spinają wszystko w logiczną całość.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia

Lukas Podolski w Górniku? Wszystko praktycznie pewne

Nowy rozdział sagi pod tytułem „Podolski w Górniku” otworzył niespodziewanie Fabrizio Romano. Słynny dziennikarz sportowy, specjalizujący się w sprawach transferowych, ujawnił, że Górnik Zabrze prowadzi rozmowy z Lukasem Podolskim.

W poniedziałek wieczorem sprawa nabrała tempa – Lukas Podolski opublikował na Instagramie nagranie, na którym prezentuje się w czarnej koszulce ze swoim nazwiskiem oraz numerem „10”. Z kolei na profilu Górnika Zabrze pojawił się materiał, na którym pracownik klubu… przygotowuje łudząco podobną koszulkę do tej którą ma Podolski – bez nazwiska, jednak z tym samym numerem. Nagranie 36-letniego zawodnika podpisane jest „Nowy rozdział”, natomiast wideo klubu kończy się zdaniem „Kontynuacja legendy”. Oba materiały można obejrzeć poniżej.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze