Marek Papszun

i

Autor: Archiwum prywatne Marek Papszun

Święta u trenera lidera

Marek Papszun o kulinarnym sekrecie. Za tym nie przepada trener Rakowa

2022-12-25 10:08

W rundzie jesiennej Raków rozstawał rywali w ekstraklasie. Został mistrzem półmetka z ogromną przewagą, bo druga w tabeli Legia traci do niego aż dziewięć punktów. Trener Marek Papszun podczas świąt nabiera sił przed decydują rundą. Zdradził nam jak wygląda u niego ten okres. Ujawnił także za czym nie przepada na świątecznym stole.

Zamierza spędzić czas z rodziną

Podczas świąt szkoleniowiec Rakowa założył sobie, że ten czas poświęci rodzinie. - Święta Bożego Narodzenia to dla mnie wyjątkowy, magiczny czasopowiadał nam ostatnio trener Marek Papszun. - Mam wtedy okazję spędzić go z rodziną, odwiedzić najbliższych. Wiem, że trzeba na moment wyhamować, odłączyć się od pracy, a uwagę przekierować na rodzinę. Dlatego chciałbym nieco „wyłączyć się”. Jednak w mojej profesji to bardzo trudne. Wiadomo, że żyję klubem i piłką non stop - wyznał.

Lubi ryby i to bardzo

Trener lidera zdradził swoje kulinarne przysmaki, a także przyznał za czym nie przepada. - W kuchni nie można na mnie za bardzo liczyć – podkreślił. - Jednak zawsze staram się pomagać w pracach porządkowych. Nie chcę dopuścić do sytuacji, że będę traktowany jak gość. Na świątecznym stole są u nas zawsze wszystkie potrawy. Nie zabraknie oczywiście barszczu, pierogów, kapusty, grzybów, będzie śledzik i karp, choć nie jest to mój ulubiony przysmak. Generalnie lubię ryby, i to nawet bardzo - stwierdził trener Marek Papszun.

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze