Michał Listkiewicz: Mistrzostwo bez europejskich pucharów jest jak... [KOMENTARZ]

2022-05-16 13:14
Michał Listkiewicz
Autor: SE Michał Listkiewicz

Kraków tętni życiem, turystyczny gwar nie daje zasnąć nocą i budzi o świcie. Pijany Anglik i Kraków to mieszanka wybuchowa. A jednak czar królewskiego miasta nie przemija, nie bez powodu pięknie śpiewał o nim Marek Grechuta z Myslovitz i Chłopcy z Placu Broni. Żal tylko upadku krakowskiej koszykówki, siatkówki, szczypiorniaka a i w futbolu niewesoło (Wisła). Piękna hala widowiskowo- sportowa służy głównie artystom, sportu w niej jak na lekarstwo.

Polscy piłkarze rozpoczynają walkę o medale. Na razie juniorzy prowadzeni przez Dariusza Gęsiora, medalistę olimpijskiego. Życzę mu by poszedł w ślady najwybitniejszych: Michała Globisza i Andrzeja Zamilskiego a jego podopieczni zrobili takie kariery jak wychowankowie wspomnianych trenerów.

Konkurs piosenkarski Eurowizji wzbudził niezdrowe emocje. A to tylko zabawa, muzyka powinna łączyć. Szkoda, że tak muzykalny naród jak Ukraińcy przysłał trzeciorzędnych wykonawców mając genialny „Okean Elzy” i wiele innych świetnych kapel. Nasz rodzynek Krystian Ochman daleko zajdzie, dziadek Wiesław - najlepszy polski tenor liryczny w historii - może być dumny.

Świat pędzi, powstają nowe dyscypliny sportu. Teqvoly to siatkówka na stole, młodsza siostra popularnego już teqballu. Równie fascynująca dla młodych i starych, dużych i małych. Gratulacje dla Lecha Poznań i przeprosiny dla jego fanów, których może zbyt obcesowo potraktowałem w „Misiu” po finale PP. Maciej Skorża jest jak wino, im starszy - tym lepszy. Fachu uczył go Paweł Janas, teraz asystuje mu syn Pawła - Rafał. To nie nepotyzm, to profesjonalizm. Kolejorzowi życzę Ligi Mistrzów, bo mistrzostwo bez europejskich pucharów jest jak danie bez smaku. Tak twierdził Bogusław Cupiał po mistrzostwie jego Wisły. Gdy dziś „Biała Gwiazda” jest zdegradowana, słowa dawnego właściciela wydają się ponurym żartem.

Czesław Michniewicz wyjawił swoją tajemnicę! Może dojść do zaskakującego powołania do kadry, selekcjoner potwierdza

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze