Semir Stilić rozbił Jagiellonię. Zapis relacji LIVE z meczu 19. kolejki Ekstraklasy

2011-03-19 19:06

Po wpadce z poprzedniego tygodnia i porażce z Cracovią, "Kolejorz" okazał się lepszy od "Jagi" w hitowym meczu tego weekendu w Ekstraklasie i wygrał 2:0. Trzy punkty mistrzom Polski zapewnił Semir Stilić - strzelec obu bramek. Zapraszamy do przeczytania zapisu relacji LIVE z tego spotkania.

Strona nie odświeża się automatycznie. Naciśnij F5, żeby odświeżyć.

KONIEC MECZU. TRZY PUNKTY ZOSTAJĄ W POZNANIU

93. min - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Semir Stilić dobija Jagiellonię! Bośniak dopadł do piłki i z najbliższej odległości pokonał Sandomierskiego

90. min - sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy meczu

90. min - zmiana w Jagiellonii. Essomba zastępuje Norambuenę

88. min - Sotirović na spalonym, zatem kolejna akcja "Jagi" nie stwarza zagrożenia pod bramką Kotorowskiego

86. min - Sandomierski ratuje Jagiellonię, broniąc strzał Rudnevsa

85. min - zmiana w Lechu Poznań. Hubert Wołąkiewicz zastępuje Ivana Djurdjevicia

84. min - Henriquez fauluje Kascelana. Jagiellonia ma coraz mniej czasu na wyrównanie

80. min - Pejović faulowany na wysokości pola karnego. Wolny dla Jagiellonii

75. min - zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Tomasz Frankowski, a pojawia się na nim Bartłomiej Pawłowski

73. min - rzut wolny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie wybijają jednak obrońcy Lecha

71. min - Sotirović wpada w pole karne, nie zdołał jednak dopaść do piłki, gdyż został uprzedzony przez Henriqueza

68. min - Hermes fauluje Kriwca

65. min - podwójna zmiana w Lechu. Kriwiec za Injaca, Mikołajczak za Ślusarskiego

61. min - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stemir Stilić daje prowadzenie Lechowi! Akcję zaczął Rudnevs, który dośrodkowuje w pole karne. Stilić przejmuje piłkę na 11 metrze, robi zwód, strzela i... trafia w plecy jednego z obrońców. Piłka jednak obija się wprost pod nogi Bośniaka i dobitka jest już skuteczna!

59. min - żółta kartka dla Injaca

56. min - żółta kartka dla pomocnika Jagiellonii Thiago Cionka

55. min - Sotirović złapany na spalonym

50. min - z bramkarzem Lecha wszystko w porządku, zatem gramy dalej

48. min - Sotirović wpada w pole karne, nie dochodzi jednak do podania, a przebiegając obok Kotorowskiego zachacza bramkarza Lecha. Kotrowski leży na boisu i mamy przerwę w grze

45. min - początek drugiej części meczu. Zaczyna Lech

DRUGA POŁOWA

--

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

45 min. - sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy

44. min - Sotirović pada tuż przed polem karnym, ale sędzie nie dyktuje "jedenastki"! Napastnik Jagiellonii faulowany jest przez Arboledę, ale na szczęście dla gospodarzy sędzia puszcza grę. Chyba niesłusznie, gdyż Kolumbijczyk spowodował upadek Sotirovicia. To mogło skończyć się czerwoną kartką!

42. min - Injac probówał wbiec z piłką z pole karne. Jeden z piłkarzy Jagiellonii dotyka piłki ręką, jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego

39. min - Murawski mógł oddać strzał sprzed pola karnego, próbował jednak wejść w "szesnastkę" Jagiellonii i obrońcy odebrali mu piłkę

37. min - Kascelan podaje do Kupisza. Piłka jednak zagrana była zbyt mocno i wyleciała za linię końcową boiska

35. min - Ślusarski strzela, zamiast dośrodkowywać. Piłka trafia jednak w... głowę Manuel Arboledy

32. min - szansa dla Lecha! Uderzał Rudnevs, ale piłka odbiła się od jednego z obrońcow i wpadła w ręce Sandomierskiego

31. min - Sotirović znów zgrywa do Frankowskiego. Ten przyjmuje piłkę, strzela, jednak broni Kotorowski

28. min - dośrodkowanie Norambueny zablokowane przez Arboledę

26. min - Arboleda powstrzymuje Frankowskiego w narożniku pola karnego

24. min - po okresie gry w środku pola zaatakował Lech. Rudnevs dośrodkowuje do Ślusarskiego, jednak zagranie przelatuje wysoko nad wyskakującym do główki napastnikiem Lecha

19. min - Sotirović dobrze wypuścił "w uliczkę" Frankowskiego. Snajper Jagi przegrywa jednak pojedynek sam na sam z Kotorowskim i nie ma gola!

18. min - Stilić oddaje strzał z linii końcowej. Piłka posłana lobem leciała wzdłuż bramki i wylądowała na górnej siatce!

17. min - Tomasz Kupisz wpada w pole karne, ale zostaje powstrzymany przez Henriqueza

16.min - Frankowski wpadł pomiędzy Arboledę i Bosackiego, uderzył mocno, ale piłka przeleciała obok słupka

15. min - Vuk Sotirović oddał strzał, ale był na wyraźnym spalonym

13. min - Hermes oddaje strzał sprzed pola karnego, który sprawił niespodziewane kłopoty Kotorowskiemu. Bramkarz Lecha odbił piłkę, która wyszła za linię końcową

12. min - Rudnevs próbował oddać strzał zza pola karnego, ale piłkę odebrali mu obrońcy Jagiellonii

11. min - Pejović dośrodkowuje w pole karne, ale obrona Lecha ponownie nie daje się zaskoczyć

10. min - Ślusarski fauluje w środku pola Jarosława Lato

8. min - rzut rożny dla Lecha. Jeden z obrońców gości ubiegł jednak Kikuta i zawodnik Lecha nie zdołał oddać strzału głową

6. min - wolny dla Jagiellonii. Lato dośrodkowuje w pole karne, ale wybijają obrońcy Lecha

4. min - Tomasz Kupisz walczył w narożniku boiska z Arboledą, ale piłka wychodzi poza linię końcową i od bramki zaczyna Kotorowski

2. min - póki co atakuje Jagiellonia, Lech zamknięty na własnej połowie

1. min - rozpoczyna drużyna Jagiellonii