Nagła śmierć 18-letniego piłkarza! Nie żyje Kacper Zabrzycki z Kamiennej Brody

i

Autor: Kamienna Brody / Facebook Nagła śmierć 18-letniego piłkarza! Nie żyje Kacper Zabrzycki z Kamiennej Brody

Nagła śmierć 18-letniego piłkarza! Nie żyje Kacper Zabrzycki z Kamiennej Brody

2021-08-23 12:06

Nie żyje Kacper Zabrzycki. Zmarł 18-letni piłkarz Kamiennej Brody. Jak poinformował klub, młodziutki zawodnik odszedł z tego świata nagle nad ranem w niedzielę. - Był wspaniałym człowiekiem. Ciężko się pogodzić z tym, że Kacper już u nas nie zagra, nie przyjdzie na trening, nie porozmawiamy... - mówił trener Kamiennej Brody, Tomasz Wójtowicz, dla portalu gol24.pl.

Smutne wieści napływając z niższych lig. Rodzina sandomierskiej Klasy A pogrążyła się w głębokiej żałobie po śmierci zaledwie 18-letniego piłkarza Kamiennej Brody. Kacper Zabrzycki odszedł z tego świata w niedzielny poranek. Tragiczne wiadomości za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych przekazał sam klub. W dziesiątkach komentarzy składano kondolencje.

Zmarł Kacper Zabrzycki, 18-letni piłkarz Kamiennej Brody

- Niedzielny poranek przywitał nas bardzo smutną informacją. Pragniemy poinformować, iż nad ranem nagle zmarł nasz zawodnik Kacper Zabrzycki. Szczere wyrazy współczucia dla rodziny, kolegów i znajomych - czytamy na facebookowym profilu klubu Kamienna Brody.

W niedzielę przykrą wiadomość skomentował portalowi Gol24.pl Tomasz Wójtowicz, trener Kamiennej Brody. - Jesteśmy wstrząśnięci tą wiadomością. Ja znałem Kacpra bardzo dobrze, uczyłem go w Gimnazjum numer 3 w Starachowicach. To był wspaniały człowiek. Wszyscy jesteśmy przybici, ciężko się pogodzić z tym, że Kacper już u nas nie zagra, że nie przyjdzie na trening, nie porozmawiamy... - mówił zrozpaczony szkoleniowiec.

Mecz Kamiennej Brody, który miał odbyć się w niedzielę i otworzyć zmagania w sandomierskiej Klasie A został odwołany.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze