Odra Opole - Lech Poznań

Autor: Cyfrasport Odra Opole - Lech Poznań

Odra Opole - Lech Poznań: Skrót meczu Pucharu Polski [WIDEO]

2020-08-15 23:37

Skrót meczu Odra Opole - Lech Poznań. Piłkarze Lecha Poznań bez większych problemów zameldowali się w 1/16 finału Pucharu Polski. W sobotę wyeliminowali Odrę Opole, wygrywając na wyjeździe 3:1. Bohaterem spotkania okazał się obrońca Lubomir Satka, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Zobacz skrót meczu 1/32 finału Pucharu Polski Odra Opole - Lech Poznań.

Lech Poznań przyjechał do Opola jako faworyt. Nie minął kwadrans, gdy piłkarze "Kolejorza" cieszyli się z pierwszego gola. Strzelił go obrońca Lubomir Satka. Na kolejne bramki trzeba było poczekać... W 76. minucie ponownie trafił Satka. W końcówce bramkę dla "Kolejorza" zdobył jeszcze Filip Szymczak. W ostatnich minutach honorowego gola dla gospodarzy strzelił Sebastian Bonecki.

KANONADA! Zobacz skrót meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa [WIDEO]

Odra Opole - Lech Poznań 1:3 (0:1)

Bramki: Bonecki 90 - Satka 14, 76, Szymczak 87

Odra: Błażej Sapielak - Jakub Szrek, Mateusz Kamiński, Piotr Żemło, Konrad Matuszewski - Mateusz Gancarczyk (73. Konrad Nowak), Rafał Niziołek (83. Łukasz Winiarczyk), Miłosz Trojak (83. Jakub Czajkowski), Sebastian Bonecki, Krzysztof Janus (61. Tomas Mikinic) - Dawid Czapliński (61. Szymon Skrzypczak)

Lech: Filip Bednarek - Robert Gumny (61. Alan Czerwiński),  Lubomir Satka, Dorde Crnomarković, Tymoteusz Puchacz - Jakub Kamiński (61. Michał Skóraś), Pedro Tiba (78. Karlo Muhar), Jakub Moder, Dani Ramírez (61. Filip Marchwiński), Kamil Jóźwiak - Mikael Ishak (80. Filip Szymczak)

Artur Boruc zamieszkał w OBRZYDLIWIE DROGIM wieżowcu! Tuż obok Pałacu Kultury! ZDJĘCIA

SENSACJA! Trzecioligowiec wyeliminował Wisłę Kraków w Pucharze Polski!

Znamy cenę za Karlo Muhara. Kto jego następcą?

ZOBACZ SKRÓT MECZU ODRA OPOLE - LECH POZNAŃ

Skrót meczu Odra Opole - Lech Poznań

Autor: Polsat Sport Skrót meczu Odra Opole - Lech Poznań Link: Skrót meczu Odra Opole - Lech Poznań