GKS Bełchatów - Legia Warszawa

Autor: Cyfrasport GKS Bełchatów - Legia Warszawa

GKS Bełchatów - Legia Warszawa: Skrót meczu Pucharu Polski [WIDEO]

2020-08-14 22:40

Skrót meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa. Piłkarze Legii Warszawa nie mieli żadnej litości dla pierwszoligowego GKS Bełchatów, wygrywając 6:1 w meczu 1/32 finału Pucharu Polski. Hat-trickiem popisał się Maciej Rosołek. W bramce legionistów znów pojawił się Artur Boruc, ale nie miał zbyt wiele pracy. Zobacz skrót meczu GKS Bełchatów - Legia Warszawa.

Mistrzowie Polski, prowadzeni przez Aleksandara Vukovicia, mieli rozpocząć sezon meczem z Cracovią o Superpuchar Polski, jednak spotkanie zostało odwołane. Kilka dni później w Bełchatowie piłkarze Legii Warszawa pokazali swoją siłę. Wygrali pewnie 6:1. W pierwszej połowie kibice zobaczyli cztery gole, natomiast po przerwie kolejne trzy. Bohaterem meczu był Maciej Rosołek, który skompletował hat-tricka.

W drużynie Legii Warszawa zadebiutowało kilku nowych piłkarzy. To Artur Boruc, Filip Mladenović i Josip Juranović. Szczególnie miło będzie go wspominał ten drugi, który strzelił gola na 5:1.

GKS Bełchatów - Legia Warszawa 1:6 (1:3)

Bramki: Hilbrycht 33 - Rosołek 12, 28, 67, Pawlik 44 (s), Wszołek 53, Mladenović 60

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński, Seweryn Michalski, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Szymon Łapiński (60. Bartłomiej Eizenchart), Arkadiusz Najemski (46. Dawid Flaszka), Michał Pawlik, Damian Hilbrycht (46. Patryk Winsztal), Łukasz Wroński (83. Bartłomiej Lisowski) - Przemysław Zdybowicz (61. Damian Michalak)

Legia: Artur Boruc - Michał Karbownik (66. Josip Juranović), Mateusz Wieteska, Artur Jędrzejczyk, Filip Mladenović (71. Luis Rocha) - Paweł Wszołek, Domagoj Antolić (66. Andre Martins), Bartosz Slisz, Luquinhas (66. Mateusz Hołownia) - Tomas Pekhart (66. Kacper Kostorz), Maciej Rosołek