Piast - Legia 1:2. Gol w doliczonym czasie, Legia nareszcie wygrała

2014-03-24 21:00

Piast Gliwice przegrał u siebie z Legią Warszawa 1:2 w meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa mistrzowie Polski zdobyli w doliczonym czasie gry drugiej połowy.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie, kiedy to w polu karnym rywali świetnie odnzalazł się Wilczek. Gracz Piasta wykorzystał dobre dogranie Hanzela i strzałem z bliskiej odległości pokonał Kuciaka.

Do wyrównania piłkarze Legii doprowadzili tuz przed przerwą. W 44. minucie Duda zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka po jego uderzeniu odbiła sie od jednego z obrońców i wpadła do siatki.

W 94. minucie trzy punkty swojej ekipie zapewnił Dwaliszwili, który nie zmarnował dobrego podania Koseckiego.

Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:2
Bramki: Wilczek (10. min.) - Duda (44. min.), Dwaliszwili (90. min.)