Pięć goli Legii pod skocznią w Bischofshofen. Hat trick Mahira Emrelego

2021-06-17 21:43
Mehir Emreli (23 l.)
Autor: AP Mahir Emreli w meczu Azerbejdżan - Portugalia. Z tyłu Cristiano Ronaldo

Bischofshofen kojarzy się sportowym kibicom z narciarskimi skokami. Tym razem polscy sportowcy nie rywalizowali na skoczni im. Ausserleitnera, ale na piłkarskim boisku w tamtej miejscowości. Warszawska Legia zaaplikowała pięć goli austriackiemu III-ligowcowi w sparingowym meczu.

Podopieczni Czesława Michniewicza gładko pokonali 5:0 zespół SK Bischofshofen na początek przygotowań do letniego sezonu. Pierwsze trzy gole zdobył świeżo pozyskany Azer Mahir Emreli (23 l.). Zachował się jak potrójny król w miejscowości, gdzie zwykle kończy się turniej skoków w święto Trzech Króli. Czwartego gola strzelił Kacper Skibicki, a w ostatniej minucie piątego dorzucił jednomiesięczny ojciec, Brazylijczyk Luquinhas.

- Jestem gotowy do gry nawet teraz. Jeśli tylko trener da mi szansę, zrobię wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony - zapowiadał wcześniej Emreli, który w pierwszym występie zaliczył prawdziwe „wejście smoka”.

W pierwszych dniach lipca Legia rozpocznie grę w eliminacjach do Ligi Mistrzów 2021-22. Na dzień dobry stanie naprzeciw mistrza Norwegii, FK Bodo/Glimt.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE