Piłkarz Ekstraklasy otrzymał SKANDALICZNĄ wiadomość! Żądają od niego WIELKICH PIENIĘDZY [ZDJĘCIE]

2019-11-09 11:45 MD
Bramka samobójcza Jana Sobocińskiego w meczu ze Śląskiem
Autor: CyfraSport Bramka samobójcza Jana Sobocińskiego w meczu ze Śląskiem

Piłka nożna nie zawsze wiąże się z pozytywnymi emocjami. Doskonale przekonał się o tym na własnej skórze obrońca ŁKS-u Łódź i młodzieżowy reprezentant Polski, Jan Sobociński. Defensor opublikował na swoim Instagramie wiadomość, jaką otrzymał po przegranym 0:1 pojedynku ze Śląskiem Wrocław. Jej treść może szokować.

Starcie łodzian z wrocławianami z pewnością nie będzie tym, do którego młody defensor będzie chciał długo powracać w swojej pamięci. Jedynego gola w tej potyczce strzelił bowiem właśnie on, problem jednak w tym, że było to trafienie samobójcze. ŁKS do końca potyczki próbował doprowadzić do wyrównania, ale to ostatecznie nie przyniosło efektu. Wina za porażkę przed rozpoczęciem rundy rewanżowej spadła więc na barki Sobocińskiego, który musiał przełknąć gorzką pigułkę.

Są jednak granice krytyki, po których przekroczeniu pewne słowa przeradzają się po prostu w obelgi i zwykłe chamstwo. Tak było w przypadku wiadomości, jaką 20-latek otrzymał na Facebooku. Postanowił potem zaprezentować ją wszystkim za pomocą InstaStory. Pewna osoba w imieniu większej grupy mówi, że z powodu samobójczego gola Sobocińskiego przegrała spore pieniądze i żąda od gracza zwrotu 300 tysięcy złotych.

Brzydka wiadomość do Jana Sobocińskiego
Autor: Instagram Brzydka wiadomość do Jana Sobocińskiego

Wymowna jest także reakcja piłkarza, który okrasił wszystko emotikonami klaszczących dłoni.

ŁKS póki co zajmuje 13. miejsce - ostatnie nad strefą spadkową - ale wiadomo już, że listopadową przerwę reprezentacyjną spędzi pod kreską. A to dlatego, że w tej kolejce odbędzie się jeszcze starcie 14. Wisły Kraków z 16. Arką Gdynia i któryś z tych zespołów łodzian na pewno wyprzedzi.

Najnowsze