Pogoń - Jagiellonia TV NA ŻYWO TRANSMISJA Gdzie oglądać Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Pogoń - Jagiellonia w TV Na jakim programie 5.07.2020

2020-07-05 1:53 MaSz
Kamil Drygas, Pogoń Szczecin
Autor: Cyfra Sport Kamil Drygas

Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w TV Na jakim programie Pogoń - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. To będzie starcie dwóch najsłabszych zespołów w grupie mistrzowskiej. Czy Pogoń odniesie pierwsze zwycięstwo w rundzie finałowej? Z kolei Jagiellonia jest podrażniona ostatnią przegraną z Lechią. Kto będzie górą? Gdzie oglądać Pogoń - Jagiellonia w TV NA ŻYWO Na którym kanale Pogoń - Jagiellonia STREAM LIVE ONLINE.

Pogoń - Jagiellonia Gdzie oglądać w TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Pogoń - Jagiellonia LIVE STREAM w INTERNECIE. Przez długie tygodnie tego sezonu Pogoń spisywała się obiecująco, ale w tym roku nie może wskoczyć na właściwy poziom. Notuje już serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Jak będzie teraz? - Celem zawsze jest zwycięstwo - zaznaczył trener Kosta Runjaic w rozmowie z oficjalną stroną Pogoni. - Zostało kilka spotkań do końca sezonu, chcemy osiągnąć jak najlepsze wyniki. Nie udawało nam się to ostatnio. Poprzedni mecz, jeszcze przed wstrzymaniem rozgrywek, podarowaliśmy Jagiellonii. Straciliśmy zawodnika po czerwonej kartce. Popełnialiśmy indywidualne błędy - wyliczał szkoleniowiec na klubowym portalu szczecińskiej drużyny.

Pogoń - Jagiellonia TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE LIVE Gdzie obejrzeć? Trener Iwajło Petew był niepocieszony po przegranej 1:2 w Białystoku z Lechią Gdańsk w poprzedniej kolejce. Dlatego teraz Bułgar liczy na sukces w Szczecinie. W sezonie zasadniczym "Jaga" wygrała na boisku Pogoni 2:1. Czy teraz powtórzy ten wynik w rundzie finałowej? - Najważniejsze jest nasze podejście - przyznał Bułgar w rozmowie z portalem Jagiellonii. - Ważne jest to, co prezentujemy podczas meczu. Nie mogę powiedzieć niczego innego. Musimy tam pojechać, zagrać dobrze. Podoba mi się, jak gra ta drużyna. Szanujemy ich, ale mamy nasz cel. Są nim trzy punkty. Wiem, że nie będzie to łatwe, ale będziemy walczyć do końca - zapowiedział Petew na klubowym portalu. Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w 34. kolejce Ekstraklasy dzisiaj o godzinie 15. Gdzie TRANSMISJA TV? Informacje poniżej.

Pogoń - Jagiellonia STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA TV

Pogoń - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ mecz w TELEWIZJI? Jagiellonia może pochwalić się serią czterech wygranych z rzędu na wyjeździe. - Wciąż mamy matematyczne szanse na zajęcie wyższych miejsc, bo rozegramy bezpośrednie mecze z drużynami, które są przed nami - analizował sytuację w tabeli Ivan Runje w rozmowie ze stroną Jagiellonii. - Musimy najpierw być skoncentrowani i wygrać najbliższy mecz z Pogonią. To trochę dziwne, że dużo lepiej ostatnio nam się gra na wyjazdach. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Chcemy kontynuować dobrą passę w delegacjach. Trzy mecze na obcych terenach dają więc nadzieję, że możemy jeszcze o coś powalczyć w tym sezonie - podsumował Chorwat.

Pogoń - Jagiellonia GDZIE OGLĄDAĆ? Na jakim programie Pogoń - Jagiellonia

Mecz Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok w 34. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 5 lipca. Początek spotkania Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok o godzinie 15. Transmisja tv na żywo z meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport3. Stream online live z meczu Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok dostępny będzie w usługach Player.pl, ekstraklasa.tv i NC+ GO

Najnowsze