Mecz Cracovia Kraków - Radomiak Radom

i

Autor: Borys Gogulski/CYFRASPORT

Mocne sceny

Porażające sceny w Ekstraklasie. Przerażająca kontuzja piłkarza Radomiaka, karetka na boisku

2023-04-15 18:28

Cracovia wygrała z Radomiakiem Radom 3:0, jednak jedną z najbardziej wstrząsających scen w trakcie spotkania była porażająca kontuzja piłkarza ekipy z Mazowsza - Francisco Ramosa, którego z boiska musiała ściągać karetka. Wszystko przez paskudnie złamaną nogę. Do urazu doszło w wyjątkowo mocnych okolicznościach.

Cracovia wygrała z Radomiakiem, jednak w trakcie samego spotkania doszło do wyjątkowo ciężkiej kontuzji gracza ekipy z Mazowsza,  Francisco Ramosa. Piłkarz klubu doznał bolesnego złamania nogi, które wymusiło poproszenie o pomoc służby medyczne. To były wyjątkowo dramatyczne sceny.

Dramatyczne sceny w meczu Cracovia - Radomiak. Przerażające złamanie nogi

Do dramatycznych scen z udziałem piłkarza Radomiaka doszło około 76. minuty spotkania. Zawodnik z Portugalii starł się z graczem "Pasów" Takuto Oshimą, próbując zatrzymać jego bieg z piłką. Kilka sekund później, noga piłkarza nie wytrzymala i brutalnie pękła. Ramos zaczął zwijać się z bólu, a na boisku musiała pojawić się karetka, która odtransportowała rannego. W pierwszej chwili arbiter spotkania myślał, że to Japończyk jest winowajcą tej przykrej sytuacji i wręczył piłkarzowi Cracovii czerwoną kartkę. Dopiero analiza VAR sprawiła, że kara została cofnięta. Bramki dla Cracovii zdobywali Michał Rakoczy, Virgil Ghita i Patryk Makuch. Cracovia znajduje się na siódmym miejscu w ligowej tabelii.

Sonda
Czy lubisz oglądać polską Ekstraklasę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze