Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski ponownie zagra w polskiej lidze?! Głos zabrał Lukas Podolski

2021-07-17 7:44

Podpisanie kontraktu z Górnikiem Zabrze przez Lukasa Podolskiego odbiło się gigantycznym echem. A czy już w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami jeszcze głośniejszego transferu do ligi polskiej, a więc powrotu do niej Roberta Lewandowskiego? Na łamach "Bilda" temat ten wywołał właśnie mistrz świata z reprezentacją Niemiec z 2014 roku.

Choć sprawa wciąż się przeciągała i wydawało się, że dla Podolskiego ciągle są ważniejsze rzeczy niż gra w barwach Górnika, to jednak były kadrowicz niemieckiej drużyny narodowej ostatecznie słowa dotrzymał. Podpisał kontrakt z ekipą z Zabrza, czym wywołał ogromne poroszenie nie tylko wśród kibiców ekipy ze Śląska, ale i w całej polskiej lidze. Czy trafienie do Polski "Poldiego" może stanowić początek pewnego trendu? W ciekawych słowach wypowiedział się o tym sam były zawodnik m.in. Arsenalu.

Łukasz Podolski już czaruje w Zabrzu. Tak wyglądał pierwszy trening gwiazdy w Górniku - ZDJĘCIA

- Zawsze miałem w głowie pomysł, aby zakończyć karierę tam, gdzie wszystko się zaczęło. Był to bardzo emocjonalny krok. Nie ukrywam, że poświęcam dużo pieniędzy, aby spełnić marzenie i zakończyć karierę w Górniku Zabrze. Co jakiś czas rozmawiam z Robertem Lewandowskim. On wywołuje w Polsce ogromne zainteresowanie. Kto wie, może spodoba mu się mój pomysł i sam wróci do jednego ze swoich klubów, w których grał w Polsce - powiedział Podolski w "Bildzie" cytowany przez serwis "meczyki.pl".

Zobacz też: Zbigniew Boniek dostał pytanie, po którym nie wytrzymał. Mówi o GAMONIACH

Ponowna gra Roberta Lewandowskiego w PKO Bank Polski Ekstraklasy - po wszystkich gigantycznych sukcesach odniesionych przez niego w czasie kariery zagranicznej - bez wątpienia dla całego polskiego środowiska piłkarskiego byłaby czymś nieprawdopodobnym. Do tego jednak bardzo daleka droga. Póki co "Lewy" znajduje się w pełni formy i skupia na grze w Bayernie Monachium, z którym jak co roku będzie rywalizował o najważniejsze trofea w piłce klubowej.

Tomaszewski OSTRO o burdach na Wembley: To TERRORYŚCI I BANDYCI!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze