Stadion Górnika Zabrze

i

Autor: Cyfrasport Stadion Górnika Zabrze

Stadion Górnika Zabrze zaprasza na... pierwszą komunię świętą

2021-05-11 9:58

Kibice przez wiele miesięcy nie mogli przychodzić na stadiony, ale na szczęście ma się to zmienić w ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy. W Zabrzu zadbali o to, że na obiekcie Górnika będzie tłoczno nawet po sezonie. Arena Zabrze poinformowała, że już niedługo będzie można w ich salach organizować imprezy okolicznościowe. Nawet pierwszą komunię świętą! Ponoć trzeba szybko rezerwować terminy.

To gratka dla najmłodszych fanów Górnika Zabrze. Po co świętować w domu, lub restauracji, jeśli można na stadionie ukochanego klubu. Celebracja pierwszej komunii świętej wokół krzesełek areny w Zabrzu to ciekawy pomysł.

Stadion Górnika już przed pandemią organizował różne imprezy, które nie do końca kojarzą się ze sportem: wesela, chrzciny, komunie, bale, studniówki, a także spotkania firmowe. Pandemia wszystko zatrzymała. Na szczęście od 15 maja zostanie otwarta gastronomia zewnętrzna, a dwa tygodnie później również wewnętrzna. Powróci możliwość organizacji przyjęć i imprez okolicznościowych.

Jakub Błaszczykowski zatrudni Jerzego Brzęczka? Były selekcjoner może wrócić do PKO BP Ekstraklasy

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia

- Oczywiście jeszcze nie organizujemy przyjęć komunijnych, ale już rezerwujemy terminy takich imprez. Wiele osób jest zainteresowanych I Komunią Świętą na stadionie. Przyjmujemy też rezerwację na przyszły rok. Imprezy komunijne organizujemy w lożach, salach konferencyjnych lub w klubie biznesowym - mówi portalowi gol24.pl Paulina Czok, specjalistka do spraw sprzedaży w Arenie Zabrze.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze