Szczęśliwy dzień w życiu piłkarza Ekstraklasy. Po raz trzeci został tatą

2021-01-27 16:51 MaSz
Filip Bednarek
Autor: Paweł Jaskółka/Super Express

W poprzedniej rundzie należał do czołowych graczy Lecha. Filip Bednarek był pierwszym bramkarzem wicemistrza Polski, z którym wywalczył awans do fazy grupowej Ligi Europy. Teraz przed startem ligi poznański golkiper został ojcem. To szczęśliwy dzień w jego życiu.

Bramkarz Lecha jest starszym bratem Jana Bednarka, obrońcy Southampton i reprezentacji Polski. Filip Bednarek występował w Holandii, ale przed rokiem wrócił do Polski i związał się z klubem z Wielkopolski. W rundzie jesiennej wskoczył do bramki "Kolejorza" i zbierał pozytywne komentarze. Pomogła mu kontuzja, które doznał Mickey van der Hart. Holender pauzował całą rundę. 

Teraz Bednarek został tatą. Jego ukochana Kylie Jones urodziła synka, który dostał na imię Philly Monet. To trzeci potomek w ich rodzinie. Para wychowuje jeszcze dwie córeczki. - Najlepsza mama jakiej ojciec mógłby kiedykolwiek życzyć swojemu dziecku. Jestem ci wdzięczny kochanie - napisał dumny tata w mediach społecznościowych.

Gratulacje Bednarkowi złożyli m.in. piłkarze, jak Mkael Ishak, Piotr Parzyszek, Filip Modelski, Wojciech Golla, Jesper Karlstroem, a także Lech oraz agencja menedżerska Fabryka Futbolu. Dołączamy się również do życzeń.

Wraca Ekstraklasa! Już 28 stycznia specjalny dodatek do "Super Expressu"

Najnowsze