SZOK! Kibic Jagiellonii WYPADŁ przez barierkę w trakcie meczu i walczy o życie [WIDEO]

2019-11-09 10:11 MD
Kibic Jagiellonii wypadł przez barierkę
Autor: Facebook / Info z Boisk Kibic Jagiellonii wypadł przez barierkę

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w trakcie meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok. Jeden z kibiców gości w trakcie trwania spotkania nagle wypadł przez barierkę i ze sporej odległości spadł na ziemię. Od razu został przewieziony do szpitala, gdzie rozpoczęła się walka o jego życie.

Gdy piłkarze z Gliwic i Białegostoku walczyli o ligowe punkty, uwaga fanów gości w pewnym momencie odsunęła się daleko od boiska piłkarskiego. Jeden z ich fanów bowiem doznał dramatycznie wyglądającego upadku, a pozostali od razu ruszyli, aby mu pomóc. Po krótkim zamieszaniu w sektorze gości pojawiły się służby medyczne, które zabrały poszkodowanego do szpitalia.

O dalszym ciągu tej historii dowiedzieliśmy się już z portalu kibiców białostockiego klubu, jagiellonia.net. Fani poinformowali, że ich kolega walczy w szpitalu o życie.

Na murawie pojedynek Piasta z Jagiellonią zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, przez co przynajmniej na kilkadziesiąt godzin gliwiczanie awansowali na fotel lidera PKO Ekstraklasy.

Najnowsze