Ivi Lopez

Autor: Cyfrasport Ivi Lopez ma apetyt na tytuł

Tak strzela Ivi Lopez. Wyjątkowa dedykacja gwiazdy Rakowa w meczu z Legią [WIDEO]

2022-03-20 13:38

Po raz kolejny Ivi Lopez (28 l.) pokazał, jak wiele znaczy dla Rakowa. To po jego trafieniu z rzutu karnego gospodarze uratowali remis 1:1 z Legią, która prowadziła po bramce Pawła Wszołka. Hiszpan zadedykował gola tacie, który bardzo przeżywa jego występy i chciałby, aby jego syn w obecnej edycji sięgnął po dublet.

19 marca w Hiszpanii obchodzony jest dzień ojca. Ivi Lopez przed spotkaniem zapowiadał, że w starciu z mistrzem będzie chciał strzelić gola właśnie dla taty Jose Luisa. - Szczęśliwego dnia ojca, dziękuję za wszystko, co dla mnie zrobiłeś i za to co nadal robisz. Jesteś najlepszy. Dziś jedna brameczka dla grubaska - napisał lider Rakowa w mediach społecznościowych.

Ivi Lopez słowa dotrzymał, bo to on w drugiej połowie wykorzystał „jedenastkę” podyktowaną za faul, który popełnił Mateusz Wieteska. Dla Hiszpana to 14 gol w rozgrywkach, co zapewnia mu pozycję lidera wspólnie z Mikaelem Ishakiem z Lecha) w wyścigu o koronę króla strzelców. Co ciekawe, lider Rakowa do dedykacji dla taty dorzucił jeszcze serduszko, które po golu pokazał sympatii Sheyli. To po strzałach Lopeza w pierwszej połowie skutecznie interweniował bramkarz Cezary Miszta. W doliczonym czasie Hiszpan mógł zostać bohaterem Rakowa. Po jego kapitalnym uderzeniu z prawej strony piłka wylądowała na poprzeczce warszawskiej drużyny. Gospodarze ostatnie minuty grali w osłabieniu, bo wykluczony został Giannis Papanikolaou.

Sensacyjny debiutant w reprezentacji Polski. Tak Patryk Kun przebijał się do kadry

Czy Ivi Lopez to najlepszy piłkarz Ekstraklasy?