Legia Warszawa

i

Autor: CyfraSport Legia Warszawa

Ten trener może przejąć Legię Warszawa zamiast Papszuna. Jest nowe nazwisko

2021-12-07 22:36

Legia Warszawa jest w fatalnej sytuacji w PKO BP Ekstraklasie. Mistrzowie Polski nie są w stanie wyrwać się ze strefy spadkowej i niewykluczone, że po zwolnieniu Czesława Michniewicza już niedługo klub ogłosi nazwisko nowego, stałego szkoleniowca. Do tej pory mówiło się przede wszystkim o Marku Papszunie. Nagle pojawiło się nowe nazwisko.

Trudne czasy nastały kibiców warszawskiej Legii. Po wielu latach sukcesów i kolejnych tytułów mistrzów Polski, podopieczni Marka Gołębiewskiego radzą sobie fatalnie. Choć wciąż są w grze w kwestii awansu do Ligi Europy, to w polskiej lidze bliżej im do spadku niż miejsca gwarantującego walkę w eliminacjach do europejskich pucharów. Pierwszą ofiarą takich wyników jest Czesław Michniewicz, który pożegnał się z Legią już jakiś czas temu. Po kolejnych porażkach posada trenera tymczasowego Marka Gołębiewskiego także jest zagrożona. Kto może przejąć ekipę z Łazienkowskiej?

NIE PRZEGAP! Liga Mistrzów: Barcelonie grozi kompletna katastrofa. Tak źle nie było od blisko 20 lat!

Kto nowym trenerem Legii? Jest nowe nazwisko

Do tej pory w kontekście nowego trenera Legii mówiło się jedynie o Marku Papszunie. Obecny trener Rakowa Częstochowa na razie zostaje w klubie spod Jasnej Góry. Jak długo? Tego nie wiadomo. Biorąc jednak pod uwagę, że przy Łazienkowskiej rozważają już nazwisko nowego szkoleniowca, to możliwe, że nawet do końca sezonu.

Potencjalnie nowym trenerem Legii może być Leszek Ojrzyński. - Jestem zainteresowany objęciem Legii ze świadomością, że to byłaby praca do końca sezonu. Dostałem sygnały, że mogę być rozważany, ale na razie tylko tyle - powiedział trener, zdradzając portalowi Meczyki.pl, że jest z jedną opcji "Wojskowych na wyjście z kryzysu.

Ile zarabiają gwiazdy Legii? To bajońskie sumy! Sprawdź sam w galerii poniżej.

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa

PKO BP Ekstraklasa: Sytuacja w tabeli

Po siedemnastu seriach gier liderem w tabeli jest Lech Poznań. Podium uzupełniają Pogoń Szczecin (trzy punkty straty do "Kolejorza") i Lechia Gdańsk (pięć oczek za Lechem). W strefie spadkowej znajdują się Legia Warszawa (12 punktów, dwa zaległe mecze do rozegrania), Górnik Łęczna (12 punktów) i Warta Poznań (12 punktów).

Sonda
Czy pożegnanie się Legii z Michniewiczem to dobra decyzja?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze