To z nim Legia sięgała po tytuł. Kiedy Bartosz Kapustka wróci do gry?

2022-01-16 16:23
Bartosz Kapustka
Autor: Cyfra Sport Bartosz Kapustka

Na początku sezonu Bartosz Kapustka (26 l.) w meczu pucharowym doznał kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry na wiele miesięcy. Przed nimi jeszcze daleka droga, ale pozytywne jest to, że ostatnio dołączył do zespołu w Dubaju. Będzie ćwiczył indywidualnie.

Kapustka był kluczowym graczem zespołu, który sięgnął po mistrzostwo Polski. Nowy sezon rozpoczął się dla niego pechowo. Na szczęście powoli piłkarz wychodzi na prostą. Oczywiście do pełni szczęścia jeszcze wiele brakuje. Ale od czegoś trzeba zacząć. To nie koniec dobrych wiadomości w jego przypadku. Władze klubu w niego wierzą, a efektem tego zaufania jest nowa umowa, która obowiązuje do czerwca 2023 roku. - Bardzo doceniam ten ruch ze strony klubu. Mam nadzieję, a wręcz przekonanie, że obie strony na tym skorzystają - powiedział Kapustka w rozmowie z portalem Legii. W Dubaju jest także Joel Abbu Hanna (24 l.). Reprezentant Izraela miał problemy z łękotką, ale już ćwiczył indywidualnie na boisku.

Transfery w Legii Warszawa? Tak Aleksandar Vuković odniósł się do kolejnych wzmocnień mistrza Polski

Sonda
Czy Legia spadnie z Ekstraklasy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze