Wiadomo, kiedy kibice będą mogli wrócić na trybuny! DRAMATYCZNA PROGNOZA, jest źle

2020-11-21 13:06 mil
Stadion Lechii Gdańsk
Autor: Cyfrasport Stadion Lechii Gdańsk

W związku z panującą pandemią koronawirusa, wszystkie rozgrywki sportowe w kraju odbywają się bez udziału publiczności. I niestety nic nie wskazuje na to, żeby sytuacja miała odmienić się w najbliższej przyszłości. Kolejne informacje w tej sprawie poznaliśmy podczas sobotniej konferencji prasowej, w której udział wziął premier Polski, Mateusz Morawiecki.

Gdyby rok temu ktoś usłyszał, jak aktualnie będzie wyglądała organizacja wszelkich imprez sportowych właściwie na całym świecie, z pewnością od razu by nie uwierzył. A jednak - już od wielu miesięcy obracamy się w zupełnie innej rzeczywistości, którą dyktuje panująca pandemia koronawirusa. Z tego powodu niemożliwa jest m.in. obecność na obiektach sportowych kibiców, gdyż skumulowane grupy niosłyby ze sobą znaczne ryzyko transmisji zarazy.

Kucharski pozwał Lewandowskiego czy tylko STRASZYŁ? Wszystko jasne!

A kiedy ta sytuacja może ulec zmianie? Niestety - już na pewno nie w tym roku. Aż do świąt poszczególne wydarzenia będą odbywały się bez udziału kibiców. Co więcej, nie ma żadnej gwarancji, że coś odmieni się na początku 2021 roku. Znacznie musiałaby bowiem spaść srednia zakażeń, a na tę chwilę codziennie mamy potwierdzonych około 20 tysięcy nowych przypadków osób z COVID-19.

Kibicom pozostaje zagryźć zęby i liczyć, że sytuacja wkrótce się odmieni. Bez wątpienia bowiem każda dyscyplina sportowa znacznie straciła na braku fanów, którzy zagrzewają sportowców do walki.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!
Najnowsze