Cracovia Kraków

Autor: CYFRA SPORT

Widzew - Cracovia 1:3. Miłe złego początki Widzewa, trzy punkty jadą do Krakowa

2013-10-25 21:55

Widzew przegrał na własnym boisku z Cracovią 1:3. Dla zespolu z Łodzi była to już druga z rzędu i zarazem ósma porażka w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 14. minucie po trafieniu z rzutu karnego Rybickiego.

Zobacz koniecznie: Kibole skatowali niewinnych ludzi! Teraz pójdą za kratki?

Na odpowiedź Cracovii nie trzeba było długo czekać. W 36. minucie do wyrównania doprowadził Dąbrowski po strzale głową, a nieco ponad 5 minut później kolejnego gola dla gości zdobył Dawid Nowak.

W drugiej połowie gracze z Krakowa kontrolowali przebieg spotkania i powiększyli rozmiary zwycięstwa. Wynik meczu, po golu samobójczym, ustalił Lafrance.

Widzew Łódź - Cracovia 1:3
Bramki: Rybicki (14. min.) - Dąbrowski (36. min.), D. Nowak (42. min.), Lafrance (62. min.)