Widzew Łódź

i

Autor: Cyfra Sport

Widzew Łódź planuje wielkie wzmocnienie po awansie do Ekstraklasy? Szykuje się hit, piłkarz mistrzów Polski na celowniku

2022-05-29 15:59

Widzew Łódź dokonał wielkiej sztuki, awansując do Ekstraklasy. Okazuje się, że włodarze beniaminka mają wielkie plany, aby wzmocnić kadrę i chcą w tym celu sięgnąć po piłkarza, który niedawno świętował mistrzostwo Polski. Czy tak doświadczony zawodnik, mogący pochwalić się występem w reprezentacji Polski pomoże klubowi?

Widzew Łódź w tym sezonie I ligi dokonał wielkiej sztuki i po latach błąkania się po niższych poziomach rozgrywkowych, wrócił do Ekstraklasy. Okazuje się, że włodarze klubu z Łodzi planują poczynić wzmocnienia, które pozwolą im na walkę o jak najwyższe możliwe cele. W tym celu sprowadzić mają jednokrotnego reprezentanta Polski, który został świeżo upieczonym mistrzem Polski. Szykuje się prawdziwy hit!

Wielkie szaleństwo na wakacjach Lewandowskich! Nie uwierzysz jak reprezentant Polski z żoną odpoczywają na urlopie, niezwykłe wygibasy

Widzew Łódź celuje w pierwsze wzmocnienia. Piłkarz mistrzów Polski na celowniku

Po wygranej z Podbeskidziem Bielsko-Biała, piłkarze Widzewa Łódź zaczęli świętować powrót do Ekstraklasy, a działacze klubu planować, jak ma wyglądać drużyna w trakcie sezonu w najlepszej klasie rozgrywkowej w Polsce. Okazuje się, że włodarze z Łodzi chcą pozyskać Alana Czerwińskiego, piłkarza Lecha Poznań i jednokrotnego reprezentanta Polski, który w "Kolejorzu" ostatnimi czasy pełnił rolę rezerwowego. Zainteresowanie piłkarzem potwierdził trener Widzewiaków, Janusz Niedźwiedź, który o kulisach powiedział w rozmowie z kanałem "Meczyki.pl" w programie "Pogadajmy o Piłce".

Przez Hazarda Real musi wydać astronomiczną kwotę. 100 mln za to, że Belg siedział na ławce, trudno w to uwierzyć

Trener Widzewa potwierdza. Alan Czerwiński na celowniku

Alan Czerwiński, który w przeszłości występował m.in. w Zagłębiu Lubin i GKS Katowice ma być jednym z celów transferowych Widzewa, co potwierdził trener Janusz Niedźwiedź, mówiąc, że piłkarz Lecha pokazuje wielką wartość.

-  Interesujemy się Alanem Czerwińskim. Pojawił się temat. To jest zawodnik, który ma określoną jakość i jest w obrębie naszych zainteresowań - mówi Janusz Niedźwiedź w rozmowie z "meczyki.pl".

Sonda
Czy Widzew Łódź utrzyma się w następnym sezonie ekstraklasy?
Tak piłkarze i kibice Widzewa świętowali awans do Ekstraklasy
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze