Ivan Djurdjević

i

Autor: Przemysław Szyszka/Super Express

Wielki powrót legendy Lecha Poznań! Były trener "Kolejorza" z kolejną szansą w Ekstraklasie

2022-06-02 22:12

Kolejny sezon Ekstraklasy za nami. Przed następnymi rozgrywkami, niektóre zespoły muszą dokonać wielu zmian, ze względu na złe wyniki w minionym sezonie. Jedną z tych drużyn jest na pewno klub z Wrocławia. Śląsk zakończył współpracę z Piotrem Tworkiem, pod którego wodzą uplasowali się na dalekim 15. miejscu, mając zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

Śląsk Wrocław miniony sezon musi spisać na straty. "Wojskowi" pod wodzą Piotra Tworka zajęli 15. miejsce przez co kibice nie mogli być dumni z poczynań swojego zespołu. Wrocławski klub podjął działania i w następnych rozgrywkach na ławce trenerskiej zasiądzie legenda Lecha Poznań - Ivan Djurdjević.

Kolega Lewandowskiego nie wytrzymał. Brutalnie podsumował zamieszanie wokół Polaka, mówi o wstydzie

Serb miał już swoją szansę w Ekstraklasie, jako szkoleniowiec Lecha Poznań, nie był to udany czas dla Djurdjevicia, z racji tego, że po dwudziestu dwóch meczach musiał pożegnać się z zespołem. Od lipca 2019, były piłkarz "Kolejorza" zajmował się drużyną z pierwszej ligi - Chrobrym Głogów.

Klamka zapadła. UEFA podjęła decyzję w sprawie Rakowa. Wicemistrz Polski już wszystko wie

Przyszły szkoleniowiec Śląska Wrocław wypowiedział się na temat nowego wyzwania. - Dziękuję zarządowi i dyrektorowi sportowemu za zaufanie. W rozmowach, które przeprowadziliśmy, znaleźliśmy wspólny język. Chcielibyśmy przezwyciężyć ten trudny dla klubu moment i obudzić śpiącego giganta. Mój zespół musi być agresywny, szybki, sprytny i zawsze walczyć o zwycięstwo - powiedział Serb.

Lekarz reprezentacji Polski przekazał informacje w sprawie zdrowia Bielika! Kibice doczekali się ostatecznej diagnozy

Tomaszewski o błędach Krychowiaka
Najnowsze